Kdy slaví narozeniny zpěvačka Pink a kdy kouzelník Pavel Kožíšek?

Kdy slaví narozeniny zpěvačka Pink a kdy kouzelník Pavel Kožíšek?

Předchozí
Další

Ač se budete snažit sebevíc, narozeninám se zkrátka nevyhnete. Nemusíte je slavit, nemusíte číst narozeninová přání, nemusíte zvát přátele a kolegy na skleničku… a to i přesto, že se to od vás tak trochu bude čekat. Vaše narozeniny tady ale budou vždycky. Rok vám přibude jako nic… tak proč jej raději neoslavit? Narozeninám se nevyhnou ani slavné osobnosti. A ty teprve mají co dělat, když chtějí své narozeniny utajit. Víte, kdy své narozeniny slaví známá zpěvačka Pink a kdy si narozeninová přání přikouzlí kouzelník Pavel Kožíšek?

Růžové narozeniny zpěvačky Pink

Spoustu narozeninových přání bude číst zpěvačka Pink už 8. září. Zatímco loni slavila kulatiny a četla blahopřání ke 40. narozeninám, letos už jí bude 41 let. Její pravé jméno je Alecia Beth Moore a rozhodně nepochází z umělecké rodiny. Zatímco její maminka se živila jako zdravotní sestra, táta pracoval jako pojišťovací agent. Ke svému pěveckému úspěchu se tedy musela sama dopracovat, a že cesta to byla dlouhá. Na úplném začátku zkoušela uplatnit svůj talent v různých dívčích kapelách. Avšak prorazila až v době, když začala zpívat sama za sebe.

O den dříve narozeniny slaví i režisérka a scénáristka Marie Poledňáková, která se narodila 7. 9. 1941 a letos jí bude 79 let. Spojit si ji můžete s filmy jako „S tebou mě baví svět”, „Jak se krotí krokodýli”, „Jak dostat tatínka do polepšovny” nebo „Jak vytrhnout velrybě stoličku”.

  • 9. září své přání k narozeninám pro muže dostane i herec Adam Sandler, kterému letos bude 54 let.
  • Herec Colin Firth (pan Darcy z Bridget Jonesové) letos 10. září otevře blahopřání k 60. narozeninám.
  • Nespočet narozeninových přání dorazí i na adresu Karla Kováře alias Kovyho, který patří k českým nejznámějším youtuberům. Narodil se 11. 9. v roce 1996 a letos oslaví své 24. narozeniny.

Kouzelné narozeniny kouzelníka Pavla Kožíška

Pavel Kožíšek se narodil 17. září v roce 1970 a letos tudíž bude číst přání k 50. narozeninám. Jelikož se živí jako kouzelník a iluzionista, může klidně v den svých narozenin, bude-li chtít, zmizet. Vzhledem k jeho pracovní vytíženosti by však bylo přínosnější spíše se rozdvojit. Kdo bere Pavla Kožíška jen jako osobnost českého showbyznysu, je na omylu. Pavel Kožíšek s kouzlením začal už na základní škole. Se svými kouzelnickými triky vystupoval a pořád vystupuje po celém světě, dokonce i v Japonsku, kde se kromě jiného podílel na otevření prvního Divadla magie v zemi.

  • Slavit bude i moderátorka Nora Fridrichová. Letos 13. září oslaví své 43. narozeniny.
  • Kristýně Leichtové v mobilu pípne SMS narozeninové přání 14. září. Bude dostávat přání k 35 narozeninám.
  • září oslaví svých 66 let také Stanislav Hložek.
  • Narozeninovou oslavu pro sebe a své nejbližší uspořádá i Zuzana Vejvodová, která 19. září oslaví krásné 40. narozeniny.
  • To její herecká kolegyně Petra Hřebíčková už má přání k 40. narozeninám za sebou. Letos 20. září bude dostávat přání k narozeninám pro ženy ke svým 41. letům.

Ať už chcete k narozeninám napsat komukoliv, u nás na Přáničkovnici najdete vtipná narozeninová přání i blahopřání k narozeninám podle věku.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU