Kteří známí střelci slaví narozeniny v první půlce prosince?

Kteří známí střelci slaví narozeniny v první půlce prosince?

Předchozí
Další

Období od posledního listopadu do 13. prosince zapadá do znamení střelce. Je to extrovertní znamení, kterému se přisuzuje veselost, statečnost a upřímnost. Jestli takoví jsou i naši oslavenci, nevíme. Víme však, kdy slaví narozeniny a kolik jim letos bude. Kdo slaví narozeniny v 49. a 50. týdnu tohoto roku?

Blahopřání k narozeninám pro Penny z Teorie velkého třesku

Pokud jste si v seriálu Teorie velkého třesku oblíbili Kaley Cuoco jako Penny, můžete jí 30. listopadu přes sociální sítě poslat přání k 35. narozeninám. Letos Kaley slaví krásné půlkulatiny a vzhledem k balíku peněz, který inkasovala za již zmíněný seriál, věříme, že to bude pořádná párty!

Co se pompéznosti narozeninové oslavy týče, zahanbit se nenechá ani zpěvačka Britney Spears, která narozeninové přání pro ženy dostane 2. prosince. Letos oslaví 39. narozeniny a už napřesrok se může těšit na blahopřání k 40. narozeninám.

O narozeninovou oslavu se nenechá připravit ani Nela Boudová. Ta slaví narozeniny 1. prosince a bude jí 53 let. Věděli jste, že její biologický otec je Tunisan a že se až do třetí třídy jmenovala Neila Najat? Teprve po tom, co se její maminka znovu vdala, dostala příjmení Boudová.

Kulatiny už mají za sebou a na další si ještě počkají

Kulaté narozeniny se berou jako výjimečné. Je to jakýsi mezník v životě nás všech a není divu, že ke kulatinám přistupujeme s větší parádou. Své o tom ví oslavenci, kteří mají kulatiny čerstvě za sebou. Jako třeba Ozzy Osbourne, který přání k 70. narozeninám dostával před dvěma lety. Letos 3. prosince mu bude už 72 let. Věděli jste, že přezdívku „Ozzy” má už od základní školy? Pravým jménem je John Michael Osbourne. Padesáté kulatiny loni oslavil i Robert Jašków, letos 4. prosince mu bude 51 let. Stejně na tom je i moderátorka Alena Zárybnická, kterou přání k 50. narozeninám těšilo už loni. Letos 5. 12. oslaví stejně jako Jašków své 51. narozeniny.

Také pro Jitku Asterovou je přání k 60. narozeninám minulostí. Sedmého prosince oslaví už 61 let.

Když se sejdou dvě stejná čísla

Nejen kulatiny, nýbrž i věk se stejnými čísly je pěkný. Dvě šestky letos na svém blahopřání k narozeninám uvidí Radek John. 6. prosince mu bude 66 let.

O jedenáct let méně je Janu Šťastnému, který 9. 12. od svých blízkých dostane blahopřání k 55. narozeninám.

Krásky, které nestárnou

U většiny krásných žen platí, že věk je jenom číslo. Důkazem toho je herečka Kim Basinger, která 8. 12. oslaví už své 67. narozeniny a pořád je to kus.

Už teď je vidět, že věk nepůjde znát ani na Miluši Bittnerové, která 10. 12. dostane přání k 43. narozeninám. Podobně na tom je i hlasatelka a moderátorka Daniela Písařovicová, která 12. prosince oslaví své 42. narozeniny.

Blahopřání k 50. narozeninám musí stát za to

Vzhledem k tomu, že je padesátka magická, musí být i blahopřání k 50. narozeninám výjimečné. Jestli to tak je, to bude moci herec Karel Zima potvrdit až příští rok. Letos 13. prosince mu je totiž teprve 49 let.

Všem oslavencům přejeme krásné narozeniny!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU