Na konci září to bude jedna narozeninová oslava za druhou

Na konci září to bude jedna narozeninová oslava za druhou

Předchozí
Další

Ačkoliv jednotlivec slaví narozeniny pouze jednou ročně, v rámci celé společnosti je to nikdy nekončící narozeninová párty. Na konci září narozeniny slaví spousta známých osobností, kterým za Přáničkovnici rádi popřejeme všechno nejlepší! Narozeninové přání samozřejmě posíláme i vám všem, co své narozeniny také slavíte na konci září a začátkem října.

Jak narozeniny slaví herci a herečky?

Herci a herečky za svůj profesní život předvedou tolik rolí, že na své narozeninové oslavě už nic hrát nemusí. Stačí, když budou sami sebou a oslavu si užijí se vším všudy. Blahopřání k narozeninám si přečte například Daniela Kolářová, která 21. září oslaví 74 let. Znát tuto herečku můžete z filmů „Na samotě u lesa”, „Léto s kovbojem”, „Vratné lahve” a z mnoha dalších.

Spolu s Danielou Kolářovou může herecké narozeniny oslavit také Yvetta Blanarovičová, která svých 57 let oslaví o něco později – 24. září. Narozeninový konec září si 29. září užije i Jiří Strach, který se narodil v roce 1973 a letos tedy oslaví své 47. narozeniny. V roce 1997 si zahrál v oblíbené pohádce „Lotrando a Zubejda”. Dnes se spíše než herectví věnuje režii.

Narozeninová přání přistanou i mezi zahraničními herci. Will Smith své 52. narozeniny oslaví 25. září. Michael Douglas může slavit rovnou s ním, protože se narodil ve stejný den, jen o několik let dříve. Douglasovi bude letos 76 let.

Spoustu SMS přání dostane i Vanda Hybnerová, která má své 52. narozeniny v poslední zářijový den.

Jak narozeniny slaví zpěváci a zpěvačky?

Nemůžeme říct, zda narozeniny lépe oslaví herci nebo zpěváci. Každopádně lze předpokládat, že zpěváci si mohou tradiční narozeninovou píseň „Happy Birthday” sami zazpívat.

Přáníčko k narozeninám dostane písničkář Jan Nedvěd, který 24. září oslaví své 74. narozeniny. 27. září má narozeniny také Avril Lavigne, letos jí bude 34 let. V ten samý den jako Avril se do narozeninového dortu zakousne také Monika Absolonová, které letos bude 44 let. Narozeninová přání k 50. narozeninám se snesou na Ilonu Csákovou, která letos 1. října oslaví krásné kulatiny. To na přání k 70. narozeninám si zpěvák Sting bude muset ještě rok počkat, 2. října mu bude 69 let.

V poslední době se k mikrofonu postavila a se zpíváním začala také Barbora Poláková. Narozeninové přání k 37. narozeninám jí můžete poslat už 3. října. O den později své narozeniny slaví i Nikol Štíbrová, která se letos na dortu pokusí sfouknout 34 svíček.

Zářijové narozeniny však nepřipadají jen hercům a zpěvákům. 22. září má narozeniny známá anglická spisovatelka Rosamunde Pilcher, která je proslulá svými romány pro ženy. Letos má krásné 96. narozeniny. Narozeninová přání bude 26. září očekávat také moderátorka Martina Gavriely, která oslaví své 42. narozeniny. Narozeninové konfety se budou snášet i nad hradem… své 76. narozeniny oslaví prezident Miloš Zeman už 28. září.

Všem zmíněným přejeme krásné narozeniny!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU