S kým oslavíte vaše říjnové narozeniny?

S kým oslavíte vaše říjnové narozeniny?

Předchozí
Další

Ani druhá polovina a konec října se bez narozeninových konfet neobejde. Svíčky na narozeninovém dortu spolu s vámi sfoukne i řada slavných osobností. V druhé polovině října slaví narozeniny například Josef Váňa, Marta Kubišová, Jožo Ráž a mnoho dalších. Ti všichni si rádi přečtou přání k narozeninám. Stejně jako vaši blízcí, na které určitě nezapomeňte.

Josef Váňa, Katy Perry nebo Pavel Trávníček by narozeniny mohli oslavit spolu

Hledáte důvod, proč spojit více narozenin do jediné oslavy? Třeba proto, že dotyční narozeniny slaví krátce po sobě. Stejně na tom jsou i žokej Josef Váňa (narozen dne 20. 10. 1952), zpěvačka Katy Perry (narodila se 25. října 1984) nebo Pavel Trávníček. Pavel Trávníček se letos 26. října může těšit na přání k 70. narozeninám. Věděli jste, že Tři oříšky pro Popelku točil, když mu bylo pouhých 23 let? Kromě herectví a moderování Pavel Trávníček také dabuje. Hlasem Trávníčka mluví například Benjamin Franklin Pierce v seriálu M.A.S.H. v podání Alana Aldy. Trávníček daboval také Johna Travoltu nebo Alaina Delona.

Na kulatiny si budou muset ještě chvíli počkat

Možná si řeknete, že každé narozeniny jsou více méně stejné. Ovšem kulatiny v sobě mají zvláštní energii. Číslo se na přáníčku ke kulatinám krásně vyjímá. Obvykle jsou kulatiny také mnohem pádnějším důvodem uspořádat velkou oslavu. Na přání k 90. narozeninám si ještě rok bude muset počkat Hana Hegerová, která se narodila v roce 1931 a 20. října oslaví 89 let.

Kousek ke kulatinám chybí i Miroslavu Žbirkovi. 21. října oslaví své 68. narozeniny. Blahopřání k 70. narozeninám tudíž dostane až za dva roky. Na přání k 40. narozeninám si bude muset počkat také Ivana Trump, která 30. října oslaví 39 let. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o ženu, čekání na kulatiny ji nerozhodí, právě naopak.

  • Narozeninové přání pro muže si přečte i zpěvák Shaggy. 22. října oslaví 52. narozeniny. Jestlipak narozeninovou párty uspořádá na rodné Jamajce?
  • Rozbalovat dárky k narozeninám bude 23. října také Václav Neckář. Letos oslaví dvě sedmičky, bude mu 77 let.

Narozeniny coby dámská jízda?

Jelikož se narozeniny slaví každým rokem, mohou oslavenci hledat způsob, čím je ozvláštnit. Ženy mohou letos své narozeniny oslavit a narozeninová přání pro ženy dostávat čistě v dámském klubu. Sice tak přijdou o řadu mužských gratulantů, narozeniny strávené na ženských vlnách však mohou mít něco do sebe. Proti dámské jízdě by určitě nic neměla ani modelka Aneta Vignerová, která letos 27. října oslaví Kristova léta. Úplně stejně s věkem na tom je i Šárka Vaňková, které 30. října bude také 33 let.

Přání k 70. narozeninám letos dorazí k herečce Ivaně Andrlové, která bude mít narozeniny 28. října. Bez narozeninového přání nezůstane ani Gabriela Koukalová. 1. listopadu oslaví své 31. narozeniny. Ve stejný den, jen o dost dříve se narodila i Marta Kubišová, které 1. listopadu bude 78 let.

  • Narozeniny slaví i Jožo Ráž. Blahopřání mu budou chodit 24. října, kdy oslaví 66 let.
  • Třpytivé konfety zasypou i Jana Kanyzu, který 25. října oslaví 73. narozeniny.
  • Kus vlastního narozeninového dortu může spořádat, pokud mu to trenér dovolí, i Tomáš Plekanec. 31. října mu bude 38 let.

Všem přejeme krásné narozeniny!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU