Soutěž o 500 Kč za nejlepší přání – leden 2020

Soutěž o 500 Kč za nejlepší přání – leden 2020

Přáníčkovnice vyhlašuje soutěž o 500 Kč za nejlepší přání, která se koná od 14. do 31. ledna 2020. Pokud jste autorem (anebo obdarovaným) originálního rýmovaného přání k narozeninám, svátku anebo Vánocům, můžete nám ho zaslat na emailovou adresu: soutez@pranickovnice.cz a pokusit se vyhrát odměnu 500 korun.

Došlá přání budeme na této stránce postupně zveřejňovat a v pondělí 10. února 2020 vyhlásíme vítěze. Tomu přepošleme výhru na bankovní účet anebo poštovní poukázkou na zvolenou adresu.

(Tuto stránku příště najdete v menu – soutěže)

Pravidla soutěže:

  1. Přání do 1. soutěžního kola musí být pouze k narozeninám, svátku anebo Vánocům
  2. Přání musí být zaslané v termínu 14. 1. 2020 až 31. 1. 2020 na email: soutez@pranickovnice.cz
  3. Přání musí mít minimálně 4 krátké řádky podobně tak, jak vidíte ostatní přání na naší stránce
  4. Přání musí být úplně anebo částečně rýmované a musí být slušné
  5. Přání nesmí být nikde opsané ani už zveřejněné jinde na internetu
  6. Soutěžící souhlasí se zveřejněním přání na stránce pranickovnice.cz (bez uvedení autora)
  7. Soutěžící stránce pranickovnice.cz uděluje právo jakkoliv s přáním nakládat
  8. O vítězi prvního kola rozhodne pouze Přáníčkovnice, nicméně budeme brát zřetel i na vaše případné návrhy, které můžete psát na konci v komentářích
  9. Přáníčkovnice si podle uvážení vyhrazuje právo nezveřejnit veškerá došlá přání
  10. Přáníčkovnice může změnit pravidla soutěže, a to i v jejím průběhu

K pravidlům soutěže bychom rádi dodali, že jsou vytvořena co nejstručněji a nezahrnují veškeré případy, které mohou nastat. Cílem soutěže je, aby přání, které autoři vymysleli a předali svým blízkým, neskončily jen tak zapomenuty v šuplíku nebo ve smazané esemesce.

Chceme dát šanci podělit se s nimi s ostatními, aby i těm, kteří neumí tak dobře veršovat, udělaly radost a mohli je v případě potřeby znovu použít v kruhu svých přátel a rodiny. Přáníčkovnice nemá v úmyslu, pokud to nebude nutné, pravidla soutěže na úkor soutěžících jakkoliv měnit.

Rádi bychom, aby o výherci rozhodovali sami čtenáři, ale vzhledem k možným nekalým způsobům hlasování není v takovém případě možné zaručit 100procentní regulérnost. Proto na názory čtenářů v komentářích dáme, ale nebudou mít rozhodující slovo.

Veškerá soutěžní přání budou (mimo jiné) publikována na přesně této stránce s pravidly, a to pod určitým číslem. Pokud se chcete k jakýmkoliv přáním níže v komentářích vyjádřit (ať už kladně anebo záporně), stačí uvést jejich čísla. Příklad stručného a jasného komentu: Super je přání číslo 1245 a 1758, nelíbí se mi číslo 1336. Do komentářů můžete psát i dotazy a připomínky.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU