Kdo sfoukne svíčku na dortu v první půlce listopadu?

Kdo sfoukne svíčku na dortu v první půlce listopadu?

Předchozí
Další

Listopad je známý svým ne příliš příznivým počasím, které přemístilo řadu narozeninových oslav z venku do vnitřních prostor. To ale neznamená, že o něco narozeninoví oslavenci přicházejí. Naopak. Narozeniny jsou takové, jaké si je uděláme. Jistě o tom něco víte. Souhlasit s námi v tomhle bude i řada známých osobností. Kdo slaví narozeniny a bude dostávat přání k narozeninám v první polovině listopadu?

I filmoví drsňáci mají pro dort se svíčkami slabost

Když hrajete ve filmu především drsňáky, může se mnoha vašim fanouškům zdát, že na vtipná blahopřání k narozeninám ani nečekáte. Opak je však pravdou. I drsňáci mají slabost pro dokonalé narozeniny. Proto i Dolph Lundgren ocení, když si na něj jeho blízcí vzpomenou a pošlou mu nějaké přání k narozeninám pro muže. Dolph Lundgren své narozeniny slaví vždy 3. listopadu, letos mu bude už 63 let. Věděli jste, že tento švédský chlapík v mládí válel spíše v chemii, matematice a fyzice než v bojovém umění? Pravdou ale je, že i karate patřilo na seznam jeho koníčků. To ale potřebují vědět spíše ti, kteří budou pro Dolpha shánět originální dárek k narozeninám.

Také Daniel Landa patří k drsňákům a o své narozeniny se jistě nenechá připravit. 52 svíček na dortu sfoukne už 4. listopadu. Přání k 50. narozeninám si herec Matthew McConaughey přečetl už loni. Letos 4. listopadu oslaví 51 let.

51 bude i Gerardu Butlerovi. 13. listopadu mu skrz sociální sítě můžete narozeninové přání poslat i vy.

Gordon Ramsay si svůj narozeninový dort upeče sám

Jelikož je to světoznámý kuchař a vlastní svou síť restaurací, upeče si nejspíš Gordon Ramsay svůj narozeninový dort sám. 8. listopadu do něj zapíchne 54 svíček.

To zpěvák Bryan Adams si ke dni 5. listopadu může složit svou vlastní narozeninovou písničku. Protože přání k 60. narozeninám dostal už loni, letos oslaví 61 let.

– 9. listopadu má narozeniny také herec a dabér Miroslav Táborský, který rovněž slaví své 61. narozeniny.

Narozeninová přání pro slavné krásky

Kvůli své kráse a slávě nebude mít o přání k narozeninám pro ženy nouzi ani herečka Emma Stone, která 6. listopadu uspořádá oslavu ke svým 32. narozeninám.

– Helena Zeťová bude číst přání ke 40. narozeninám už 7. listopadu.

– 11. 11. 1962 je dnem, kdy se narodila Demi Moore. Na to, že letos oslaví 58. narozeniny, vypadá hodně dobře.

– Rok do čtyřicítky chybí herečce Anne Hathaway, které 12. listopadu bude 39 let.

– Rok do přání k 80. narozeninám chybí Marii Rottrové. 13. listopadu jí bude 79 let.

Herečka a modelka Olga Kurylenko má narozeniny 14. listopadu. Zatímco loni slavila kulatiny a četla přání k 40. narozeninám, letos jí bude 41 let. Kurylenko pochází z Ukrajiny, kde ji v jejich 16 letech spatřil agent módní agentury. Díky své kráse a nadání se z chudoby vypracovala na přehlídková mola a do záře reflektorů.

Všem zmíněným přejeme všechno nejlepší k narozeninám.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU