Kdo ze známých osobností se narodil v první polovině června jako vy?

Kdo ze známých osobností se narodil v první polovině června jako vy?

Předchozí
Další

První polovina měsíce června se nese v duchu astrologického znamení blížence. Toto znamení by lidem, jež ho nosí, mělo předurčovat komunikativnost, nevybouřenou energii a také proměnlivost. Je to vzdušné znamení. V jeho symbolu naleznete dvě postavy – dvojčata. Ta pocházejí z řecké mytologie, jmenují se Kastor a Pollux a zatímco jeden je smrtelník, druhému byla dána do vínku nesmrtelnost. Znamení blíženců vládne v období od 22. května do 21. června. Kdo slaví narozeniny v prvních dvou týdnech měsíce června? Třeba vy, ale narozeninová přání budou chodit i známým osobnostem. Kterým?

Richard Krajčo, Jiří Langmajer nebo Mark Wahlberg… určitě dostanou převážnou část narozeninových přání od žen

Kromě kreativní práce a tvorby Richarda Krajča, Jiřího Langmajera nebo třeba Marka Wahlberga spojuje i velmi sympatický vzhled a charisma, které přitahuje hlavně ženy. A i my musíme uznat, že tito pánové zrají jako víno. Není znát, že Richardu Krajčovi bude už 43 let. Přání k narozeninám pro muže bude nejen přes SMS dostávat 1. června, tedy spolu s Mezinárodním dnem dětí!

Jiří Langmajer oslaví své 54. narozeniny 3. června. Naposledy jste ho mohli spatřit v úsměvné české komedii Chlap na střídačku.

Fešák Mark Wahlberg, herec, producent model a dokonce i rapper oslaví své 49. narozeniny 5. června.

  • Španělský tenista Rafael Nadal bude číst svá narozeninová přání 3. června. Narodil se v roce 1986 a letos mu tak bude 34 let.
  • Neméně šarmantní Johny Depp oslaví své narozeniny 9. června. Letos mu bude už 57 let. Ještě tři roky a může slavit kulatiny.
  • Přes ty se už přenesl Jaromír Nohavica a míří k dalším! Své narozeninové přání k 67. narozeninám dostane 7. června.
  • A k velmi sympatickým mužům přiřadíme i Lukáše Vaculíka, který se narodil 8. 6. v roce 1962. Jeho narozeninové přání tedy ponese číslo 58.

Narozeniny slaví i známé krásky jako je Angelina Jolie, Natalie Portman či Adriana Lima

Přání k narozeninám pro ženy budou na začátku června adresována i krásným ženám. Mezi ně rozhodně patří Angelina Jolie, která 4. června bude dostávat přání k 45. narozeninám. O něco mladší je charismatická Natalie Portman, která 9. června oslaví teprve své 39. narozeniny.

Narozeninové přání si 12. června přečte i Adriana Lima. Té také bude 39 let. Adriana pochází z Brazílie a svou úspěšnou kariéru modelky rozjela už v pouhých 13 letech. Za její kariérou tak trochu stojí osud. Při běžných nákupech v obchodním centru byla Adriana objevena modelingovou agenturou, která tam zrovna hledala tváře pro svou kampaň. Kdo ví, co by Adriana dělala teď, kdyby tehdy nebyla v pravou dobu na pravém místě?

  • 69 let slaví i česká zpěvačka Marcela Holanová, narodila se 10. června roku 1951.
  • Dvojnásobným množstvím narozeninového přání se budou muset prokousat známá filmová i skutečná dvojčata Ahley Olsen a Mary-Kate Olsen, která se narodila 13. června v roce 1986.
  • Tereza Kostková své 44. narozeniny oslaví o den později, tedy 14. června.

K narozeninám vám všem Přáníčkovnice přeje hodně štěstí, zdraví, lásky a žádné zábrany během narozeninové párty!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU