Kdy slaví narozeniny Monika z Přátel?

Kdy slaví narozeniny Monika z Přátel?

Předchozí
Další

Jak poznáte, že jste v okruhu svých známých oblíbení? Možná podle toho, kolik vám k narozeninám přijde narozeninových přání. Moc vážně bychom toto tvrzení však nebrali. Proč? Je nad slunce jasné, že ten, kdo je aktivní třeba na Facebooku a má v něm uveřejněno datum svého narození, dostane mnohem více přání k narozeninám než ten, kdo Facebook či jinou sociální síť nemá. Dá se říct, že Facebook odvede v tomto směru hodně práce – už jen tím, že významný den připomene. Dalším měřítkem oblíbenosti může být skutečnost, zda jste, nebo nejste hollywoodská hvězda. Herečka Courteney Cox alias Monika z Přátel dostává přání k narozeninám pro ženy každý rok určitě spoustu.

Ještě čtyři roky a bude jí 60 let

Na přání k 60. narozeninám si americká herečka Courteney Cox bude muset počkat ještě čtyři roky. Letos 15. června oslaví své 56. narozeniny a je to pořád pěkná žena. Proslavila se hlavně rolí Moniky v televizním seriálu Přátelé. Proto už si jen málokdo vzpomene na její další role. Případně bude u těchto rolí v paměti marně tápat, kde tu ženu už viděl. Courteney Cox pochází z velké rodiny, má tři sourozence. Zajímavostí je, že kmotrou její dcery Coco je Jennifer Aniston. Tedy její seriálová kamarádka Rachel.

Ale slaví i další známé osobnosti, nejen z Hollywoodu.

  • 16. června oslaví 54 let bývalý český atlet a oštěpař Jan Železný.
  • Herec, režisér a dramatik Jiří Havelka otevře přání k 40. narozeninám 17. června. Vidět jste ho mohli například ve skvělém českém filmu Teorie tygra.
  • 18. června své narozeniny oslaví i frontman kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen, kterému letos bude 54 let.
  • Narozeniny se budou slavit i na politickém poli – 19. 6. 1941 se narodil Václav Klaus. Tedy už příští rok bude otevírat přání k 80. narozeninám!

Narozeniny plné zpěvu

Jak jinak, kromě čtení přání k narozeninám pro muže, mohou své narozeniny oslavit ti, jež zpěv živí? Jak jinak než zpěvem! Petr Kolář své 53. narozeniny oslaví už 20. června. Pepa Vojtek otevře narozeninové přání k 55. narozeninám o den později – 21. června.

Z hudebního světa se k narozeninové párty připojí i:

  • Helena Vondráčková, které letos, 24. června, bude už 73 let.
  • Dasha – zpěvačka a muzikálová herečka oslaví své 39. narozeniny 27. června.
  • Kamila Nývltová otevře narozeninové přání 28. června. Letos překročí třicítku. Bude jí 31 let.

Narozeniny slaví i Meryl Streep

Přes kulatá přání k 70. narozeninám se letos přehoupne i americká herečka Meryl Streep, jejíž pravé jménon je Mary Louise Streep. Letos otevře narozeninové přání s číslem 71. Svou vůbec první nominaci získala za snímek Lovec jelenů. Pak už filmové ceny jen shromažďovala do své sbírky.

Narozeniny slaví i:

  • Jana Doleželová – narodila se 23. 6. 1981.
  • Pavla Tomicová, své 58. narozeniny oslaví 25. června.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU