Které známé české osobnosti slaví narozeniny v květnu?

Které známé české osobnosti slaví narozeniny v květnu?

Předchozí
Další

19. a 20. týden roku je výjimečný pro mnoho známých českých osobností. V období od 4. do 17. května slaví spousta z nich narozeniny. Zároveň se toto časové období nese ve znamení býka. Jací jsou býci? K charakterovým vlastnostem býků patří houževnatost, důslednost a stálost. Zároveň jsou prý býci i majetničtí a neradi riskují. Sedí to i na vás? A co myslíte, nakolik jsou tyto charakterové vlastnosti blízké našim českým hercům a umělcům?

Kolik letos bude Aleně Mihulové a kdy narozeniny slaví Marek Taclík?

Obrovskou hromadu přání k narozeninám pro ženy dostane česká charismatická herečka Alena Mihulová, která svá přání k 55. narozeninám dostane už 4. května. Její úplně první rolí byla postava Marie v českém filmu Sestřičky. Vidět jste ji mohli také ve filmech „Domácí péče” nebo „Milada”.

Krásné šedesáté kulatiny o den později oslaví a spolu s nimi určitě i obdrží SMS přání k 60. narozeninám Marek Vašut, na kterého si všichni vzpomenou v souvislosti s rolí Pažouta ve filmu „Román pro ženy”. Natočil toho však mnohem, mnohem více.

Kdyby v Česku netrval nouzový stav, mohli by své narozeniny společně oslavit i tyto české osobnosti, jelikož je mají jen těsně od sebe.

  • Aleš Háma se na svá přání k narozeninám pro muže bude těšit už 6. května, letos mu bude 47 let.
  • Slavit by s ním mohla i Tereza Brodská, která má narozeniny 7. května. Narodila se v roce 1968 a letos jí bude 52 let.
  • Společnou narozeninovou oslavu by si v normální situaci nenechala ujít ani Iva Kubelková, která 8. května oslaví své 43. narozeniny.
  • Marek Taclík, který jednu dobu tančil v pořadu StarDance, dostane nejedno narozeninové přání 9. května. Bude mu 47 let.

Přání k narozeninám pro Jenofévu Bokovou či Tomáše Kluse

Narozeniny se budou v květnu ve velkém slavit i mezi mladými českými umělci, i když na přání k narozeninám pro děti to už zdaleka není. Zpěvák z Třince Tomáš Klus oslaví své 34. narozeniny 15. května. Ve stejné věkové kategorii se pohybuje i herečka Jenovéfa Boková, která své 28. narozeniny oslaví 16. května. A o den později přání k narozeninám dostane i Michaela Tomešová, které letos bude 29. let. Všichni se určitě potkávají buď na divadelních prknech nebo ve světě showbyznysu.

A slaví i další…

  • Ivan Hlas si svá přání k 65. narozeninám přečte 10. května.
  • Josef Zíma 11. května oslaví své 88. narozeniny.
  • Petr Hapka by letos oslavil své 76. narozeniny. Bohužel zemřel už v roce 2014.

Ale nemyslete si, že narozeniny se v první polovině května slaví jenom v Česku. Zjistili jsme, že své 36. narozeniny 14. května oslaví i Mark Zuckerberg – americký podnikatel a miliardář, kterého proslavil Facebook. 59 let oslaví 17. května také irská zpěvačka Enya.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU