Které známé osobnosti stačí oslavit své narozeniny ještě před koncem roku?

Které známé osobnosti stačí oslavit své narozeniny ještě před koncem roku?

Předchozí
Další

Dvojitou porci zábavy, dárků a možná i ohňostrojů si užijí ti, jejichž narozeniny připadly na konec roku, kdy se slaví Vánoce a Silvestr. Možná jsou mezi nimi i vaši blízcí, tak jim nezapomeňte mimo vánoční přání poslat také blahopřání k narozeninám. Na narozeninová přání se těší i řada známých osobností jako Dan Bárta, Milla Jovovich, Anthony Hopkins a řada dalších.

Přání ke 40. narozeninám pro Christinu Aguileru

Kulatiny má za sebou Dan Bárta, který letos 14. prosince oslaví své 51. narozeniny. Přání k narozeninám bude o den později očekávat také moderátor Martin Pouva, kterému letos bude 57 let. Ještě 5 let si na přání k 50. narozeninám bude muset počkat herečka a modelka Milla Jovovich. Ta 17. prosince oslaví a bude dostávat přání k 45. narozeninám. Věděli jste, že Millu k herectví a modelingu vedla její matka už v dětství?

Blahopřání ke 40. narozeninám si letos přečte zpěvačka Christina Aguilera, která své kulaté narozeniny oslaví 18. prosince. Svou úplně první písničku nahrála už ve svých čtrnácti letech. Nejspíš v té době ani netušila, že ve čtyřiceti bude úspěšnou zpěvačkou.

Martin Stropnický oslaví své 64. narozeniny 19. prosince.

Taťána Kuchařová letos oslaví Kristova léta

Narozeninové přání pro ženy si těsně před Vánoci 22. prosince přečte herečka, zpěvačka a modelka Vanessa Paradis. Bude jí 48 let a dva roky jí chybí k padesátinám.

Kristova léta oslaví modelka Taťána Kuchařová 23. prosince. V roce 2006 vyhrála v soutěži Miss České republiky i v soutěži Miss World.

– Rok chybí Jakubovi Vágnerovi k tomu, aby dostal blahopřání ke 40. narozeninám. Letos na Štědrý den oslaví své 39. narozeniny.

– Krásné 66. narozeniny oslaví 25. prosince britská zpěvačka Annie Lennox.

Vtipná přání k narozeninám si 27. prosince přečte i modelka Helena Houdová. Letos jí bude 41 let.

– Blahopřání k 45. narozeninám 28. prosince dostane Lenka Dusilová.

– O den později oslaví herec Jude Law své 48. narozeniny.

– Svíčky na narozeninovém dortu ještě letos sfoukne i Anthony Hopkins. V den svých narozenin si užije ohňostroje, protože své narozeniny slaví hezky na Silvestra. V poslední den letošního roku oslaví své 83. narozeniny.

A co vy? Máte narozeniny? Tak všechno nejlepší! Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU