Narozeniny slavných aneb kdo je slaví na přelomu července a srpna?

Narozeniny slavných aneb kdo je slaví na přelomu července a srpna?

Předchozí
Další

Přelom července a srpna se nese v ohnivém znamení lva. Je to slunečné znamení, což dobře vystihuje lidi, kteří se v něm narodili. Lvi jsou považováni za dominantní, pozitivní a sebejisté. Lvi nemají rádi prohry a rádi se koupou v obdivu okolí. Narodili jste se v tomto astrologickém znamení? Poznáváte se? S vámi i řada známých osobností. Kdy dostanou přání k narozeninám Alena Antalová, Rey Koranteng nebo Ladislav Županič?

Narozeninová přání pro Janka Ledeckého

Typickým lvem zdá se být zpěvák a skladatel Janek Ledecký, který se narodil 27. července v roce 1962. Už za dva roky tedy otevře přání k 60. narozeninám. Prozatím však na to má dostatek času. Málokdo by tušil, že tento nadaný zpěvák mohl být právníkem, protože vystudoval právnickou fakultu. Naštěstí pro něj a koneckonců i pro ty, kteří milují jeho písničky, šel za hlasem svého srdce. Má dvě děti a obě jsou jinak nadané. Jeho dceru Ester Ledeckou nejspíš znáte jako výbornou snowboardistku se dvěma zlatými medailemi z Olympiády 2018. Málokdo už ale ví, že jeho syn Jonáš Ledecký je nadaný český výtvarník, který s kreslením komiksů začal už asi v 6. třídě. Hudba mu také není cizí.

Kde se ztratila Alena Antalová?

Známí Aleny Antalové nejspíš budou vědět, kde jí 28. července poslat přání k narozeninám pro ženy. Nejeden televizní divák si však uvědomí, že Alenu Antalovou v televizi už dlouho neviděl. Nejčastěji je Alena Antalová spojována s Pojišťovnou štěstí nebo s Četnickými humoreskami. Mezi její nejčerstvější tvorbu patří české drama Veterán. Setkat se s ní můžete především v divadle.

Přání k narozeninám v červenci obdrží také:

  • Dana Morávková – 29. července oslaví své 49. narozeniny a bude tak už jen jeden rok daleko od toho, aby otevřela přání k 50. narozeninám.
  • Americká herečka a producentka Hilary Swank oslaví své narozeniny 30. července. Bude jí 46 let.
  • Konec července patří Bolku Polívkovi. 31. 7. oslaví své 71. narozeniny.

Ve znamení lva se narodil i Rey Koranteng

Narozeninovou oslavou vítá srpen nejznámější televizní moderátor Rey Koranteng, kterému 2. srpna bude 46 let a už teď se může těšit na spoustu přání k narozeninám pro muže. Zatímco jeho maminka má českou národnost, otec pochází z Ghany. Věděli jste, že původně Rey Koranteng zpracovával informace pro meteorologickou společnost? Díky této práci se později na televizních obrazovkách objevil jako hlasatel počasí. Zde už byl jen pár krůčků od vysílání hlavních zpráv.

Blahopřání k narozeninám každoročně v srpnu očekává také:

  • Vítězslav Jandák – narodil se 3. 8. 1947 a tedy oslaví své 73. narozeniny. Ve svém životě propojil dva netradiční zájmy – herectví a politiku.
  • 4. srpna své narozeniny oslaví i Barack Obama. Narodil se v roce 1961 a ještě rok mu schází k tomu, aby otevřel přání k 60. narozeninám.
  • Herečka Jana Plodková oslaví své 39. narozeniny 5. srpna.
  • O den později narozeninovou oslavu uspořádá i její herecká kolegyně s roztomilými iniciály HH – Hana Holišová. Ta letos bude dostávat přání k 40. narozeninám.
  • 77 let oslaví Ladislav Županič už 9. srpna.

Všem lvům přejeme výjimečné narozeniny!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU