Narozeniny Viléma Alexandra dosahují obřích rozměrů!

Narozeniny Viléma Alexandra dosahují obřích rozměrů!

Předchozí
Další

Jakých rozměrů dosáhnou vaše narozeniny, o tom rozhodujete více-méně vy. Zatímco někdo dává přednost skromnějším oslavám s menším počtem hostů, jiný preferuje velké bujaré oslavy s celou řadou pozvaných. K druhé skupině se přiklání i nizozemský král Vilém Alexandr, jehož narozeniny jsou v zemi státním svátkem a slaví je celá země. Tomu se říká narozeninová oslava ve velkém stylu!

Narozeniny krále v Nizozemsku můžete pocítit i vy

Královské narozeniny Viléma Alexandra ostatně můžete naplno pocítit i vy, pokud se v Nizozemsku ocitnete 27. dubna. Na tento den totiž připadají královy narozeniny. Celá země se halí do pro ni typické oranžové barvy a v ulicích si lze koupit i zákusek s oranžovou polevou. Na počest králových narozenin je v tento den dokonce dovoleno v ulicích prodávat cokoliv bez nutnosti odvést daň státu. A proto jsou pro tento den typické bleší trhy, kdy lidé přeprodávají věci, které nepotřebují. A kolik tedy králi bude? 27. dubna oslaví Vilém Alexandr své 53. narozeniny. I za Přáničkovnici posíláme narozeninové blahopřání, které se snad v záplavě ostatních přání pro něj neztratí.

Kdy má narozeniny Leoš Mareš, Penélope Cruz nebo Jiřina Bohdalová?

O něco menší účast než král Vilém Alexandr bude mít na svých narozeninách Leoš Mareš, který se narodil ve stejný den, tedy 27. dubna, ale v roce 1976. Leoš Mareš tedy oslaví své 44. narozeniny.

Den na to si své narozeninové přání bude moct přečíst i Penélope Cruz, které letos bude 46 let. 28. duben bude narozeninový také pro Agátu Prachařovou, která oslaví své 35. narozeniny.

29. dubna pípne v mobilu nějaké to narozeninové přání Ivaně Zemanové, manželce Českého prezidenta. Oslaví 55 let. A podobně na tom s oslavami bude Uma Thurman, které letos bude mít krásné 50. kulatiny.

30. dubna budou svíčky na narozeninovém dortu sfoukávat Mariana Prachařová (bude jí 26 let) nebo Jaroslav Dušek (narodil se v roce 1961).

Nezapomeňte na První máj, lásky čas!

18. týden roku není zajímavý jen po narozeninové stránce, 1. 5. mohou všichni, bez ohledu na to, zda mají narozeniny, nebo ne oslavit První máj – lásky čas. Kromě přání k narozeninám budete muset myslet i na to, zda se u vás v okolí nachází rozkvetlá třešeň, pod kterou je zapotřebí se políbit s vaší milovanou, aby vám do příštího roku neuschla.

Prvního máje se pod třešní snad bude líbat i Jamie Dornan, známý krasavec z 50 odstínu šedi. Letos oslaví 38. narozeniny. Prvomájové narozeniny si bude moci užít i Jan Čenský, který bude mít 59 let.

První máj o den utekl Ondřejovi Soukupovi, který se narodil 2. 5. 1951 a Jiřina Bohdalová své narozeniny bude slavit 3. května. Narodila se v roce 1931 a bude jí úctyhodných 89 let.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU