U narozeninového přání na věku záleží

U narozeninového přání na věku záleží

Předchozí
Další

Říká se, že věk je jen číslo. Že na věku nezáleží, protože důležité je, jak se člověk cítí uvnitř. Na věk také není vhodné ptát se ženy. V případě přáníčka k narozeninám ale na věku záleží. Zejména, pokud vybíráte narozeninové přání s předtištěným číslem věku.

Při výběru přání k narozeninám si věkem musíte být jistí

Spousta předtištěných přáníček jsou k dispozici i s konkrétním číslem. Při jejich výběru je velmi důležité, abyste si byli věkem oslavence jistí na 100 %. Protože když darujete přání s nesprávným věkem, bude to trapas. Jediná možnost obhájit se v této situaci je říct, že oslavenec vážně vypadá mladší. To ovšem jen v případě, že trefíte nižší číslo.

Narozeninová přání s věkem jsou k dispozici především pro jubilea. Sehnat můžete narozeninové přání k padesátce, šedesátce i sedmdesátce. U tak vysokých čísel padá skutečnost, že věk se u žen nezmiňuje.

Pokud si nejste věkem oslavence jistí a nemáte komu zavolat, raději vyberte neutrální narozeninové přání. Tedy takové, u kterého číslo není. Na věk oslavence se můžete později doptat.

Věk vám pomůže i při skládání narozeninového přání

Pokud nejste fandové předtištěných narozeninových přání a chcete pro oslavence složit přání vlastní, vezměte si k rýmům na pomoc i konkrétní věk oslavence. Čím vyšší je, tím větší máte důvod ho použít. Vymyslet rým ke spojení 100 let, 85 let či 90 let, bude snadné.

U narozeninového přání na věku zkrátka záleží. Nejenže je důležité vědět, kolik má oslavenec let, nýbrž by také byla škoda vysoké jubileum v narozeninové rýmovačce nezmínit. Ať už jste koupili předtištěné narozeninové přání nebo jste přání k narozeninám sami vymysleli, nezapomeňte ho doma. U potřesení rukou oslavence vám bude chybět.

 

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU