Věděli jste, že Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk mají narozeniny jen 10 dní od sebe?

Věděli jste, že Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk mají narozeniny jen 10 dní od sebe?

Předchozí
Další

Výhodou narozenin, které máte s partnerem či jiným rodinným příslušníkem blízko u sebe je to, že je můžete slavit dohromady, aniž by jeden na druhého musel čekat. Podobně to mají herci Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk, kteří si prvního května v roce 2019 řekli své ano. Zatímco Tatiana Vilhelmová oslaví své 42. narozeniny 13. července, Vojta ji s narozeninami dožene 23. července. Letos mu bude 35 let. Přáníčka k narozeninám budou tedy dostávat pár dní po sobě. Co se astrologického znamení týče, tady se nesetkali. Zatímco Tatiana je narozená ve znamená raka, Vojta Dyk už je lev. Oběma přejeme vše nejlepší!

Michal David oslaví šedesátiny!

Přání k 60. narozeninám si Michal David dosyta užije už letos 14. července. Věděli jste, že pravé jméno Michala Davida je Vladimír Štancl a že pochází z cirkusové rodiny? Možná odsud zdědil své nadání pro vystupování.

Ze slavných osobností narozeniny slaví i:

  • Herečka Ivana Jirešová, která své 43. narozeniny oslaví už 15. července.
  • Regina Rázlová otevře blahopřání ke svým 73. narozeninám 16. července.
  • Dvě šestky na svém narozeninovém přání uvidí také Ivo Jahelka. Narozeniny slaví 18. července, kdy bude dostávat spousty přání k narozeninám pro muže. Znát ho můžete i v souvislosti s pojmem „zpívající právník”.
  • Přání k 40. narozeninám otevře brazilská modelka Gisele Bündchen. Narodila se 20. července roku 1980 a patří mezi nejbohatší ženy světa. K narozeninám si proto sama může dopřát velmi luxusní dárek.

Celá rodina Saši Rašilova je spojena s herectvím

Saša Rašilov své narozeninové přání dostane 26. července. Letos mu bude už 48 let. Ještě tedy chvíli a může se těšit na přání k 50. narozeninám. To, že Sašu Rašilova můžete vidět v divadle i ve filmu rozhodně není náhodou. S herectvím má totiž pletky celá jeho rodina. Dědeček (Saša Rašilov starší) je hercem, stejně jako jeho mladší bratr Václav Rašilov.

V červenci narozeniny oslaví také:

  • Andrea Růžičková – 21. července jí bude 36 let.
  • Přání k narozeninám pro ženy dostane i herečka Eva Burešová. 22. července oslaví 27 let.
  • Slavit se bude i u Gabriely Osvaldové. Narodila se 25. července roku 1953. Už jenom tři roky jí tedy chybí k tomu, aby otevřela své přání k 70. narozeninám. Víte, že je Gábina Osvaldová často označována jako dvorní textařka Lucie Bílé? Napsala texty k řadě jejich písní.

Všem dotyčným a samozřejmě i vám, kteří slavíte ve stejnou dobu, přejeme krásné narozeniny!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU