Víte, že Jaromír Jágr slaví narozeniny ve stejný týden jako Jennifer Aniston?

Víte, že Jaromír Jágr slaví narozeniny ve stejný týden jako Jennifer Aniston?

Předchozí
Další

10. února slavíte narozeniny možná vy a s vámi i Olga Blechová (Matušková), manželka Waldemara Matušky, která trvale žije na Floridě od té doby, co tam s manželem a se synem emigrovali v roce 1986. Letos oslaví své 72. narozeniny a vy si ji můžete připomenout například její nejznámější písničkou „Za klobouk si vrásky dej”.

Jennifer Aniston a Jaromíra Jágra spojuje stejný týden, ve kterém slaví narozeniny

11. února si svá přání k narozeninám přečte také Jennifer Aniston, kterou určitě znáte ze seriálu „Přátelé”. Narodila se v roce 1969 a letos oslaví své 51. narozeniny. Na svůj věk vypadá skvěle. Není divu, vždyť v minulosti byla časopisem „People” označena za jednu z nejkrásnějších osob na světě. Věděli jste, že předtím, než se stala slavnou herečkou, živila se jako číšnice nebo pracovala v telemarketingu? Od mala i malovala. Své narozeniny slaví ve stejném týdnu jako naše česká hvězda Jaromír Jágr.

Blahopřání k narozeninám pro Jaromíra Jágra bude aktuální 15. února. Narodil se v roce 1972. Zatímco Jennifer má své životní kulaté jubileum za sebou, na Jaromíra Jágra oslava 50. narozenin teprve čeká. Letos mu bude teprve 48. Bohužel nic víc, než stejný týden narozenin Jennifer a Jaromíra nespojuje.

Posloucháte-li často rádio, o dalších narozeninách se můžete dozvědět právě tam. 12. února slaví své 50. narozeniny Patrik Hezucký, rozhlasový moderátor, jehož pracovním parťákem je Leoš Mareš. Když mu Leoš nebude moci popřát osobně, určitě mu napřed pošle alespoň narozeninové SMS přání.

Kdo slaví narozeniny v den svatého Valentýna?

Mnohem více dárků dostanou ti, kteří se narodili v den svátku svatého Valentýna. Nejenže si mohou myslet, že všechno to zdobení srdíčky je na jejich počest, nýbrž mohou kromě přání k narozeninám a dárku očekávat od svých blízkých i drobnost na Valentýna. Slavíte narozeniny zrovna tento den? Spolu s vámi ze známých osobností také Jan Dolanský (herec), Lenka Filipová (zpěvačka) nebo Jan Bendig (zpěvák známý ze soutěže Superstar).

Sedmý týden roku uzavírá den 16. 2., kdy by své narozeninové přání s číslicí 73 otevřel Jaroslav Kubera, předseda senátu, který zemřel poměrně nedávno – 20. 1. tohoto roku.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU