Zkuste vánoční přání poslat letos také poštou

Zkuste vánoční přání poslat letos také poštou

Předchozí

Vánoce jsou na dohled, a proto už se vánočně laděným myšlenkám nebraňte, jelikož jsou aktuální. Naopak. Čím dřív začnete nad Vánocemi přemýšlet, tím dokonalejší je budete mít. Kromě jiného můžete v klidu zvážit, zda letos nepošlete vánoční přání některým svým blízkým poštou.

Sms vánoční přání umí poslat každý

Když pomineme poměrně vysokou cenu poštovní známky, vánoční a novoroční přání zaslané poštou přináší už jen samé výhody. Jaké? Vánoční přání se bude ve schránce mezi reklamními letáky krásně vyjímat. Adresát bude nejprve zaskočen, potom mile potěšen. Vánoční přání zaslané poštou se tedy postará o překvapení a věřte, že bude mít dlouhý život. Rozhodně delší, než sms vánoční přání. SMSka s novoročním přáním se v záplavě dalších přání k Vánocům snadno ztratí. Ale vánoční přání coby pohled může získat čestné místo u vánočního stromečku. Tak se nenechte dlouho přemlouvat, vždyť SMS vánoční přání umí poslat každý. Poslat pohled, to je teprve umění!

Novoroční přání zaslané poštou potěší nejen příjemce

Nejen příjemce, nýbrž i vy můžete mít z novoročního přání zaslaného poštou obrovskou radost. Když si dáte tu práci sehnat vánoční pohled, dopisní papír a poštovní známku, můžete v některý den zasednout k zapálené svíčce na adventním věnci s cukrovím v puse a psaní vánočního přání si můžete maximálně užít. Popusťte uzdu své fantazii a kromě originálního textu do přání i něco nakreslete. Do psaní vánočních přání určitě zapojte i děti a zaveďte u vás doma novou tradici.

Aby vánoční přání dostihlo příjemce ještě před Štědrým dnem, nenechávejte jeho zaslání na poslední chvíli. I přesto, že pošta do svého týmu o Vánocích každoročně přibírá posily, přání zaslaná opravdu na poslední chvíli mohou zůstat nedoručená.

2 komentáře u „Zkuste vánoční přání poslat letos také poštou“

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU