5+1 chyb, kterých se u vánočních přání můžete vyvarovat

5+1 chyb, kterých se u vánočních přání můžete vyvarovat

Předchozí
Další

Psaní vánočního a novoročního přání se může jevit jako banalita. Vánoční přání vyťukáme, odešleme a považujeme celou věc za uzavřenou. Málokdo tady hledá prostor pro zlepšení, a proto jsme ho našli za vás. A hle našli jsme 5+1 chyb, kterých se u vánočního přání letos můžete vyvarovat.

  1. Novoroční přání posíláte na poslední chvíli

Na poslední chvíli poslané vánoční přání může obsahovat mnoho nedostatků. Může mít chyby, bude málo procítěné, dokonce může minout svého adresáta a vy jako byste nic neposlali. Udělejte si na vánoční přání čas. Třeba je rozešlete už večer před Štědrým dnem. Čím dřív na přání k Vánocům budete myslet, tím větší šanci budete mít vánoční přání poslat třeba poštou do poštovní schránky.

  1. V SMS vánočním přání máte spoustu chyb

Chybějící interpunkci v SMSkách řeší jen málokdo. Ovšem alespoň o Vánocích by mohlo být SMS vánoční přání bez chyb. Dejte si na tom záležet.

  1. Silvestrovské přání pošlete někomu jinému

Zejména na Silvestra jsou adresáti novoročních přání poslaných po půlnoci trošku nejistí. S alkoholem v krvi zkrátka není jisté, jestli novoroční přání vůbec dorazí, tam kam má… jestli ho vůbec odešlete.

  1. Několikrát přeposlaná přání… znovu pošlete do oběhu

Ne úplně vhodné je, když z důvodu nedostatku času použijete vánoční přání, které vám zrovna dorazilo a přepošlete ho někomu jinému. Takové přání se dostane do oběhu milionkrát a je to velká škoda, protože existuje řada jiných originálních přání, které mohou adresátovi udělat větší radost.

  1. Vánoční přání jsou málo osobní

Velká škoda je i to, že je vánoční přání od vás málo osobní. Neobsahuje oslovení adresáta a často chybí i podpis.

  1. Přání k Vánocům posíláte ve spěchu

Častokrát vánoční přání posíláte ve spěchu a jste z toho frustrovaní. Ale je zbytečné zažívat na Vánoce tyto pocity, ne? Hoďte se do pohody a na vánoční přání si vyhraďte extra čas.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU