Vánoční přání mají kouzelnou moc

Vánoční přání mají kouzelnou moc

Předchozí
Další

Vánoce bezesporu patří mezi nejkouzelnější období v roce. Jako malí můžeme na kouzla čekat se zatajeným dechem a založenýma rukama. Jako velcí se pro vytvoření vánoční atmosféry musíme trochu přičinit. Ale nebojte, není to nic složitého. Už taková vánoční přání mají magické účinky.

Co všechno dokáže vánoční přání?

Divili byste se, kolik užitku přinese jedno vánoční přání. Zatímco pro vás může znamenat jen dvouminutové zdržení, osamělému člověku, který přání obdrží, přinese hřejivý pocit u srdce. Proto až budete psát vánoční přání, dejte si na něm záležet. Novoroční přáníčko pošlete především těm, se kterými nejste často v kontaktu, třeba babičce a dědovi! Přitom se přesvědčte, že si dotyční přání opravdu přečtou.

Zejména starší lidé si s mobilními telefony moc netykají. Většinou je mají jen na volání. SMS vánoční přání tak může v jejich mobilu zůstat nepřečtené. V takovém případě doporučujeme vánoční přání zaslat poštou. Přitom nebuďte struční a pořádně se rozepište. Dejte si záležet, protože je dost možné, že právě vánoční přání coby pohled bude mít babička vystavené u stromečku a pochlubí se jím i své sousedce!

Napište novoroční přání kolegům a spusťte řetězovou reakci

O vánočně laděná kouzla se můžete pokusit i ve vaší práci. S dostatečným předstihem napište všem novoroční přání a umístěte je na jejich pracoviště. Když si je přečtou, budou mile potěšeni. Většina z nich se určitě nenechá zahanbit a do psaní přání k Vánocům se pustí také. Tímto způsobem můžete u vás v práci rozpoutat řetězovou reakci. Tomu říkáme kouzlo!

Ať už dlouhá nebo krátká vánoční přání, rozhodně na ně nezapomínejte, protože mají kouzelnou moc.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU