SMS vánoční přání nemusí být jediným způsobem, jak popřát k Vánocům

SMS vánoční přání nemusí být jediným způsobem, jak popřát k Vánocům

Předchozí
Další

Vánoce se blíží rychlým tempem. Ani se nenadějete a v kalendáři se na vás bude smát 24. prosinec. Co do té doby stihnout? Co takhle vyrobit vlastní vánoční přání pro vaše blízké? Vánoční přání totiž nemusíte jen vyťukat do SMSky. Nebo jej napsat na papír. Originálnější je vánoční přání na baňce, na perníku či na láhvi s vánočním likérem. Dá to práci, ale výsledek stojí za to.

Vánoční přání napište na vánoční ozdobu

Čtyřřádkové vánoční přání se s přehledem vleze i na větší vánoční ozdobu. Vyberte pro vaše blízké v obchodě tu nejkrásnější. Potom si pořiďte tenký centropen a přání se na plochu baňky pokuste vtlačit. Když se to nepovede napoprvé, nevadí. Stačí mít u sebe technický líh, kterým nepovedený text setřete a můžete začít znovu.

Baňku s vánočním přáním si vaši blízcí určitě pověsí na svůj vánoční stromeček. Je to velmi praktické. SMSku v mobilu si jen tak nevystaví.

Novoroční přání vyšijte na polštářek

Pokud jste zdatní s jehlou a nití, vyšijte novoroční přání na povlak od polštáře. Když zvolíte vánoční motivy, určitě se takový polštářek s přáním u vašich blízkých doma stane nedílnou součástí jejich každoroční vánoční výzdoby.

Darujte vánoční likér a s ním i vánoční přání

Dalším tipem, jak doručit vašim blízkým vánoční přání je uvařit nejdříve vánoční likér, naplnit jím sklenici a na tu pak novoroční přání napsat. Výhodou tohoto tipu je dostatečný prostor pro psaný text. Láhev s novoročním přáním můžete pak i různě ozdobit. Pokud doma máte tavnou pistoli, můžete na láhev nalepit různé vánoční dekorace. Je to opravdu velmi působivý způsob, jak popřát k Vánocům.

Vánoční přání na perníčku

Tradičním, i když malinko náročným na přípravu je vánoční přání napsané cukrovou polevou na vánočním perníčku. Upečte vánoční perníčky s přáním pro všechny vaše blízké. Zabalte je do celofánu, ovažte mašlí a můžete si gratulovat. K letošním Vánocům jste nemohli přát lépe.

Jaká odměna vás za tohle čeká? Bezesporu ta, že o Vánocích už žádné SMS vánoční přání řešit nemusíte. Vy máte splněno!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU