Čtvrtý týden roku nezapomeňte popřát Iloně, Slavomírovi, Milošovi… a komu ještě?

Čtvrtý týden roku nezapomeňte popřát Iloně, Slavomírovi, Milošovi… a komu ještě?

Předchozí
Další

 • 20. 1. slaví svátek Ilona,
 • 21. 1. nezapomeňte popřát všem Bělám, které znáte,
 • 22. 1. patří blahopřání k svátku pro jména Slavomír a Slavomíra,
 • 23. 1. má svátek Zdeněk,
 • 24. 1. patří všem Milenám,
 • 25. 1. slaví svátek Milošové,
 • 26. 1. alespoň pár SMS přání k svátku dostanou Zory.

Přání k svátku jménu na míru

Proč vám všechna ta jména připomínáme? No, abyste na ně nezapomněli přece! Radíme jméno dotyčného poznačit si do kalendáře nebo napsat jako upomínku do mobilu. Aby přání k svátku bylo aktuální, máte na něj jen 24 hodin. A když přece termín prošvihnete, nevadí. Vyžehlit si to můžete třeba tím, že dotyčnému vymyslíte přání jeho jménu na míru.

Právě jména vám mohou pomoct najít vhodný rým pro originální přání k svátku. Na internetu seženete řadu stránek, které vám vyhledají rým ke konkrétnímu slovu, nebojte se je použít. Najít vám mohou tyto rýmy:

 • Ilona… poklona. Dnes má svátek Ilona, patří jí velká poklona… ,
 • Běla… chyběla nebo dospěla. Dnes slaví svátek Běla, ta nám ale dospěla!…,
 • Slavomír… dohonil. Dnes muž jménem Slavomír, své jméno v kalendáři dohonil. Dneska svátek slaví, a my přejeme hlavně zdraví.
 • Zdeněk… navenek. Dnes svátek má náš Zdeněk, milý uvnitř i navenek!

Které slavné osobnosti slaví svátek s vámi?

Možná u nás na Přáničkovnici nehledáte přání k svátku pro vaše blízké, neboť vy jste ten/ta, kdo svátek slaví. V tom případě by vás mohlo zajímat, kdo jej slaví spolu s vámi.

Ze slavných osobností je to například Ilona Csáková, kdo má stejně jako vy jméno maďarského původu. Ilona Csáková se narodila v roce 1970 a v říjnu letošního roku oslaví své 50. narozeniny. Na přání k narozeninám pro ni jistě dojde i u nás.

Z dalších osobností je to Milena Steinmasslová, divadelní i televizní herečka, která se narodila v roce 1955.

25. 1. oslaví svůj svátek i český prezident Miloš Zeman a spolu s ním režisér, scénárista a herec Miloš Forman. Tento den vždy patřil i Miloši Kopeckému. Nezapomenutelnému herci, který zemřel v roce 1996.

Čtvrtý týden v lednu svátek slaví také Zora Jandová, která má neuvěřitelné pole své působnosti. Je to zpěvačka, herečka, textařka a skladatelka. Také úspěšná sportovkyně. Je to cvičitelka čínského bojového umění Tchaj-ťi (čteme tajči), se kterým v roce 2020 úspěšně reprezentovala Českou republiku.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU