Kdy slaví narozeniny Ivana Gottová a kdy Jiří Lábus?

Kdy slaví narozeniny Ivana Gottová a kdy Jiří Lábus?

Předchozí
Další

V týdnu od 20. – 26. 1. 2020 vás zveme na narozeninovou oslavu hned několika známých osobností. Garantujeme, že bude stát za to. Pozvali jsme Ivanu Gottovou, Kamila Střihavku, Zuzanu Norissovou, Jiřího Lábuse a další slavné osobnosti. Kombinace jejich šarmu, hereckého umění a zpěvu zaručí, že se všichni budou dobře bavit. Vychází vám narozeniny zrovna na tento týden? No tak se připojte!

Ivana Gottová dříve dostávala narozeninové přání od Michaela Douglase

Dostat přání od opravdové celebrity není pro Ivanu Gottovou nic neobvyklého. Díky svým dřívějším kontaktům se zahraničními herci určitě i letos 20. 1. dostane blahopřání ke svým narozeninám. Ivana Gottová se narodila v roce 1976. Sice vystudovala zdravotní školu, ale svou kariéru si začala budovat až po třech letech strávených v USA jako au-pair. Právě po této pracovní zkušenosti pracovala jako osobní asistentka zahraničních herců. Jednu dobu chodila i se samotným Michaelem Douglasem.

Ve stejný den narozeniny slaví i český zpěvák Kamil Střihavka, který se narodil 20. 1. 1965.

Blahopřání k narozeninám dostane i Zuzana Norissová, Marie Doležalová a Michaela Badinková

Pozvání na naši narozeninovou párty přijala i herečka a zpěvačka Zuzana Norissová, která letos 24. 1. oslaví své 41. narozeniny. Pamatovat si ji mimo jiné můžete coby Terezu v muzikálu Rebelové.

Ve stejný den své přání k narozeninám otevře i Marie Doležalová, kterou můžete znát jako Sašu v pořadu Comeback. Nedávno fungovala i ve známé taneční soutěži, ve které stanula na stupínek vítězů. Letos oslaví své 33. narozeniny.

25. 1. pípne v mobilu SMSka k narozeninám i slovenské herečce Michaele Badinkové. Narodila se v roce 1979.

Dne 26. 1. slaví narozeniny Jiří Lábus

Bez narozeninového přání nezůstane ani herecká legenda Jiří Lábus, která se narodila v roce 1950 a letos tudíž oslaví 70. narozeniny. Na jeho narozeninové oslavě jistě nebude chybět Oldřich Kaiser, se kterým dlouhodobě tvořil humornou moderátorskou dvojici. Jiří Lábus propůjčil svůj hlas i postavičce Marge Simpsonové z kresleného seriálu Simpsonovi.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU