Vše nejlepší k narozeninám Jime, Orlando, Michelle…!!!

Vše nejlepší k narozeninám Jime, Orlando, Michelle…!!!

Předchozí
Další

Kdo otevře své narozeninové přání 3. týden roku? Možná vy, vy nebo vy! S vámi také české a světové celebrity a známé osobnosti. Pokud s následujícím výčtem herců a umělců bližší vztah zrovna neudržujete a na pozvání na jejich narozeninovou párty to nevidíte, doporučujeme společný narozeninový den strávit alespoň u filmu s nimi. Zajít si na některé z nich můžete i do divadla. Nebo si v den svých i jejich narozenin přečtěte jejich knihu. Možností, jak oslavit narozeniny se známými osobnostmi je spousta.

Kdo slaví narozeniny v době od 13. – 19. ledna?

Kdo slaví narozeniny za přítomnosti mrazivého počasí a sněhuláků? Možná vy. Všichni, kteří se narodili v týdnu mezi 13. – 19. lednem jsou ve znamení kozoroha. To by podle charakteristiky znamení měli být odpovědní a spolehliví. Kozorozi mají velké sny a jsou ambiciózní. Sedí to i na vás? Ve znamení kozoroha se narodily tyto známé osobnosti:

  • 13. 1. 1977 – herečka Andrea Černá, známá jako Eliška z pohádky „Princezna ze mlejna”.
  • Na rok přesně ve stejný den otevírá narozeninová přání i Orlando Bloom, pohledný herec, kterého proslavila hlavně role Willa Turnera v „Pirátech z Karibiku”.
  • Den s datumem 14. 1. už od roku 1975 patří i Báře Nesvadbové, známé spisovatelce, od které jste mohli číst romány „Bestiář”, „Pohádkář” nebo „Život na nečisto”.
  • 17- 1. může od vás blahopřání k narozeninám dostat komik Jim Carrey, kterého si určitě pamatujete z filmu „Maska” nebo „Yes man”. Ve stejný den svíčky na dortu fouká také manželka bývalého amerického prezidenta Obamy – Michelle Obamová.
  • 19. 1. do roku 1970 slavila své narozeniny i zpěvačka a kytaristka Janis Joplin, která bohužel zemřela velmi mladá, už ve věku 27 let.

Narozeninová přání, dort a staré videozáznamy

S čím se chodí na narozeninovou párty? Je dobré u sebe mít narozeninové přání pro oslavence, nějaké květiny či dárek. K nevoli mnoha oslavenců však někteří (hlavně rodiče) přinesou i staré fotky a videozáznamy z oslavencova života. A tak si chudák oslavenec musí protrpět úsměvné chvilky, kdy se celá jeho rodina a přátelé dívají, jak mu to před několika lety šlo s nočníkem. Samozřejmě, že teď by mu to šlo mnohem lépe! My bohužel staré videozáznamy výše zmíněných oslavenců nemáme. Ale něco z jejich dětství i života bychom snad prozradit mohli.

Věděli jste, že Orlando Bloom, ještě než nastoupil na univerzitu, si zahrál v nekonečném detektivním seriálu „Vraždy v Midsomeru”?

Nebo že otec Jima Carreyho byl saxofonistou?

Napadlo by vás, že se Michelle Obamová setkala se svým manželem Barackem Obamou v právnické firmě, kde oba pracovali?

Ne abyste pro narozeniny slavných osobností zapomněli na své vlastní nebo na narozeniny vašich blízkých. Minimálně pro ně můžete udělat to, že jim přání k narozeninám pošlete poštou nebo alespoň naťukáte SMS přání k narozeninám.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU