Druhé narozeniny pro ty, kteří se „podruhé narodili”?

Druhé narozeniny pro ty, kteří se „podruhé narodili”?

Předchozí
Další

Jedny narozeniny obvykle většině lidem bohatě stačí. Zejména vzhledem k rychle narůstajícímu věku, k čemuž by došlo, kdyby se narozeniny oficiálně slavily ne jednou, ale hned dvakrát do roka. Někdy důvod oslavit narozeniny i podruhé v jednom roce opravdu existuje a neměl by se přehlížet. Je to zejména den, kdy se dotyčný takzvaně „podruhé narodil”.

Den, kdy přání k narozeninám není potřeba

Den, který může člověk označit jako ten, kdy se podruhé narodil je obvykle dnem, kdy se mu stala nějaká nehoda či tragédie, ze které, navzdory všem okolnostem, vyvázl živý. Tento den žádná přání k narozeninám nepotřebuje a mnohdy o něm širší okolí dotyčného nemá ani ponětí. Dotyčný jej už však z hlavy nevymaže, a proto může tento den slavit podobně jako své narozeniny. Vždyť svou významností dosahuje tento den minimálně stejné velikosti jako narozeniny.

Máme blahopřání k narozeninám pro Danu Batulkovou i Bruce Willise!

Ani 12. týden roku se neobejde bez narozeninového přání. Všem vám, kteří své narozeniny slavíte právě tento týden přejeme VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!

Podobně myšlená blahopřání k narozeninám můžeme zde na Přáničkovnici věnovat i známým osobnostem, které sice běžně potkáváte na televizních obrazovkách či na divadelních prknech, ale třeba netušíte, kdy slaví své narozeniny a kolik jim je aktuálně let. My to na ně práskneme! Dámy snad prominou a pánům je to nejspíš jedno.

Své 62. narozeniny 16. března oslaví energická herečka Dana Batulková, které byste její věk rozhodně nehádali. Narozeninové přání ke svým čtyřicátinám si ve stejný den přečte také Iva Pazderková. Hádáme, že ani jedna z hereček se nenechá připravit o pořádnou narozeninovou oslavu.

Přání k narozeninám a nějaké to obžerství čeká o den později i na Kurta Russella, který letos oslaví své 69. narozeniny. Ještě rok a bude slavit významné jubileum. Pro společnou oslavu narozenin by se 17. března mohl domluvit například s českou herečkou Annou Fixovou, které sice bude téměř o polovinu méně (letos oslaví 36. narozeniny), na kvalitu zábavy to však vůbec nemá vliv.

Annu Fixovou znáte například ze seriálu Ulice, kde hrála Moniku Farskou.

Narozeninová SMSka pípne 18. 3. i hereckým hvězdám Mahuleně Bočanové nebo Davidu Suchařípovi. Zatímco Mahulena bude mít 53 let, David Suchařípa oslaví své 55. narozeniny.

Filmovým nadšencům jistě neuniknou narozeniny Bruce Willise, který se narodil 19. 3. 1955. Letos tedy bude mít už 65. let.

Přání k narozeninám dostanou i další známé osobnosti:

– Jan Cina 20. března (herec, dabér, moderátor a tanečník oslaví 32. narozeniny),

– Dalibor Janda 21. března (zpěvákovi letos bude už 67 let),

– Alena Šeredová, která se narodila 21. 3. 1978,

– Reese Witherspoon 22. března (už jí bude 44 let),

– Martha Issová, která se narodila 22. března v roce 1981.

Možná jste si i vy u Marthy Issové všimli podobnost ve jméně i ve vzhledu. S herečkou Klárou Issovou jsou sestřenice.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU