Hodnotně strávený vánoční čas u výroby přání k Vánocům

Hodnotně strávený vánoční čas u výroby přání k Vánocům

Předchozí
Další

 

Vánoce jsou svátky spěchu a kvapu. Přitom by měly být hlavně o vánoční atmosféře, o času stráveném s vašimi blízkými, třeba i o vyrábění vánočních přání. Vánoční přípravy zahrnují mnohé, zařiďte, aby obsahovaly i kreativní výrobu přání k Vánocům.

Jak hodnotně strávit vánoční čas?

Všimli jste si, že nám televizní reklamy podsouvají ne úplně přesný model Vánoc? Klidná a šťastná rodinu pospolu u stromečku. Vše hezky uklizené, všichni krásně upravení. Že tohle rozhodně není váš případ? O Vánocích jste v neustálém stresu? Nevíte, kam dříve skočit? Uklizeno ještě vůbec nemáte a čeká vás úmorné pečení cukroví? Na výrobu vánočních dekorací nemáte čas? Tak to změňte! Vánoce máte ve svých rukou jen vy! Omezte povinnosti na nutné minimum. Vánoce se více snažte strávit hodnotně. Třeba nad výrobou vánočních přání. Abyste vánoční přání stihli vyrobit pro každého, doporučujeme k výrobě zasednout už v první adventní neděli.

Vlastnoručně vyrobená novoroční přáníčka překvapí všechny své příjemce a zahřejí na duši i vás. Vánoční přání doporučujeme vyrábět s celou rodinou, protože si u toho nádherně popovídáte. Z výroby se může stát váš každoroční rituál.

Tipy, jak vyrobit vánoční přání

Před výrobou doporučujeme zastavit se v papírnictví, kde si zakoupíte potřebný kreativní materiál. Doporučujeme tvrdé i barevné papíry, lepidla, stužky a tak dále. Potom si spočítejte, kolik asi vánočních přání potřebujete. A pusťte se do výroby. Přejte vašim blízkým jako rodina. Vyrobte přání k Vánocům, silvestrovské přání, novoroční přáníčko. Kromě vtipného a rýmovaného textu připojte i vaši fotku a originální podpisy všech. Vánoční přání si můžete sami vymyslet. Originální texty však seženete i u nás. Zaveďte tuto tradici už letos a překvapte všechny vaše blízké vánočním přáním v jejich poštovní schránce na dopisy.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU