Úplně všem dárek dát nezvládnete, všem ale můžete dát vánoční přání

Úplně všem dárek dát nezvládnete, všem ale můžete dát vánoční přání

Předchozí
Další

Také jste se nevědomky pasovali do role Ježíška nebo amerického Santa Clause? Chcete o Vánocích obdarovat úplně všechny, koho znáte, ale nestačí vám na to čas, energie a finance? Neblázněte. Úplně všem dát dárek nemůžete. Vánoční přání ale ano! Tak přesuňte svou energii raději tímto směrem.

Vánoční přání úplně pro každého

Pokud tedy máte pocit, že jsou Vánoce o dávání dárků a chcete dárky věnovat všem vašim blízkým, známým a kolegům, věnujte jim raději vkusné přání. Pokud bude dané od srdce a bude originální, úplně splní hodnotu dárku. Navíc mohou v přání vaši blízcí vidět osobní realizaci a čas strávený nad jeho výrobou. Všechny nadchne, když rozdáte přání v práci a každé bude jiné. Abyste vánoční přání nemuseli posílat přes SMSku, napište jej na papír. Hezky jej ozdobte a dejte do obálky. Fantazii se meze nekladou. Použít můžete různé materiály. Přání k vánocům klidně můžete i vyšít nebo napsat na keramiku.

Výhody darování vánočního přání

Výhody darování vánočního přání jsou jasné. V první řadě ušetříte, aniž byste museli snižovat počet příjemců vaší vánoční nadílky. Samozřejmě se díky vánočnímu přáníčku všem připomenete. Dokonce i těm, na které v průběhu roku nebyl čas. Při výrobě vánočních blahopřání se kreativně realizujete. Vymýšlet můžete svá vlastní novoroční či silvestrovská přání. A když vás opustí múza, můžete zamířit k nám, kde je originálních přání dostatek.

Z výroby a darování přání k Vánocům můžete udělat každoroční tradici. Zapojte celou rodinu a užijte si advent kreativně.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU