Jak nezapomenout na přání k narozeninám

Jak nezapomenout na přání k narozeninám

Předchozí
Další

Stalo se to určitě každému. Tak intenzivně jste mysleli na narozeniny blízkého člověka, že jste mu v den D úplně zapomněli popřát. Nebo naopak, jste si na narozeniny ani nevzpomněli. Jak nezapomínat na přání k narozeninám a co dělat, když přece jenom zapomenete?

Čí narozeniny nesmíte nikdy „zazdít”?

Když zapomenete na narozeniny svého kolegy z druhého patra, nikdo si toho nejspíš ani nevšimne a i dotyčnému to bude jedno. Na rozdíl od toho propásnutí narozenin vaší maminky vás může mrzet. Stejně tak zapomenuté narozeniny vašeho partnera, dětí, sestry, bratra či blízkého kamaráda nebo kamarádky. Přitom o dárek k narozeninám tady vůbec nejde. Úplně postačující je originální a od srdce mířené narozeninové přání. Zajistit, aby došlo včas třeba jen po telefonu, podle nás může zvládnout i ten nejvytíženější člověk na světě. Tak se snažte!

Jak zařídit, abyste na narozeniny vašich blízkých nezapomněli?

Zapomenutí narozenin lze předcházet hned několika způsoby. Jedním z nich je naučit se klíčová data narozenin vašich blízkých nazpaměť. Znát byste takto měli alespoň narozeniny vašeho partnera a dětí. Oblíbeným způsobem je zapsat si všechny narozeniny na celý rok do kalendáře. Problém však nastává na začátku nového roku, kdy kalendář vyhazujete a data je potřeba přepisovat.

Narozeniny vašich blízkých vám může připomenout i upomínka v mobilním telefonu. Ať tak či tak, nebuďte na sebe příliš tvrdí. Na rozdíl od svátku, který nám může připomenout i hlasatel v rádiu, jsou narozeniny mnohem náročnější metou.

Co dělat, když na přání k narozeninám přece jen zapomenete?

Co se stalo obvykle nelze vzít zpátky. I přes veškerou snahu jste na narozeninové přáníčko zapomněli? Hlavně klid. Popřát k narozeninám můžete i zpětně. Vaši blízcí pochopí váš shon a pracovní vytíženost a i opožděné přání rádi přijmou. Mnohem horší by bylo, kdybyste oslavence nechali čekat u dortu se zapálenou svíčkou. Na to si mimochodem také dejte pozor. To by ani to nejlepší SMS narozeninové přání nezpravilo.

Chcete přát, hlídáte si datum, ale nemáte přání? Naše pranickovnice.cz jich k narozeninám nabízí spoustu!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU