Každý dárek je lepší, když k němu připojíte přání

Každý dárek je lepší, když k němu připojíte přání

Předchozí
Další

Blížící se doba Vánoc nadhazuje tématiku dárků. Už je sháníte? Možná je na ně ještě brzo. Každopádně nic nezkazíte, když už si všechno hezky promyslíte. Podle nás každému dárku přidá na hodnotě skutečnost, že k němu připojíte milé a originální vánoční přání. Má to řadu výhod.

Co se stane, když k dárku vánoční přání nepřipojíte?

Proč k dárkům připojovat vánoční a novoroční přání, to si dobře vysvětlíme na následujícím příkladu. Představte si, že jste pozváni na vánoční večírek. Moc se na něj těšíte. Seženete tedy senzační dárek. Zabalíte jej do balicího papíru a ovážete mašlí. Jenže, co se nestane. Na vánočním večírku je šrumec. Všechny dárky se dávají na jednu hromadu a příjemci si je rozbalí až pak. Je tedy velmi pravděpodobné, že dotyčná/dotyčný vůbec nebude vědět, od koho tak senzační dárek má. Vaše snaha při výběru dárku tak vyšla vniveč.

No nic, příště budete vědět, že k dárku je zapotřebí připojit i vánoční přání. A je úplně jedno, zda se jedná o vánoční dárek nebo dárek k narozeninám. Vkusné přání může být u každého, dárkům dodává osobitost.

Řada lidí dává dárky bez přání nebo dává přání a dárek zvlášť. Pak se může stát, že oslavenec nebude mít ani páru, od koho co dostal. A to je velká škoda, zejména pokud jste si na dárku dali záležet. Doporučujeme tedy vánoční přání k vánočním dárkům pořádně připevnit.

Kde umístit vánoční přání?

Umístění vánočního přání hodně závisí na velikosti a způsobu zabalení dárku. Existují však i velmi nápadité způsoby. Vánoční přání můžete například napsat rovnou na láhev s domácím likérem. Napsat jej můžete i na krabici s cukrovím. Koupit nebo vyrobit se dají i nejrůznější visačky, které novoroční přání ponesou. Vánoční přání můžete i jen tak vložit do krabice před tím, než ji zavřete a zabalíte.

Každý dárek s připojeným přáním má mnohem větší hodnotu. Darujete nejen hmotnou věc, ale i hřejivá a působivá slova.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU