Jak předat vánoční přání jinak než SMSkou?

Jak předat vánoční přání jinak než SMSkou?

Předchozí
Další

Vůbec nejjednodušším a nejčastějším způsobem, jak předat svým blízkým přející vánoční a novoroční přání je SMSka. Respektive v dnešní době je to spíše zpráva, text zaslaný přes sociální sítě a aplikace pro chatování. Existují i jiné způsoby, jak předat novoroční přání? Určitě a my vám na ně dáme tip!

Proč letos SMS novoroční přání omezit na minimum?

Opravdu nikdy v životě bychom vám neradili, abyste SMS vánoční přání letos neposílali. Jen vám chceme doporučit maličko jiný způsob než ten, na který jste zvyklí. SMSky jsou fajn, nic proti nim. Existují však jiné způsoby, jak předat vánoční nebo novoroční přání. Třeba přání můžete zaslat poštou, kouzelné je i osobní předání.

Samozřejmě je nám jasné, že vánoční přání nebude lehké osobně předat nebo poslat poštou úplně všem. Proto doporučujeme letos experimentovat u těch, u kterých je to alespoň trošku možné. Kam tedy letos s vánočním přáním?

  1. Do poštovní schránky

Přání k novému roku ve vaší schránce by vás samotné určitě potěšilo. Udělejte tohle pro vaše blízké. Vymyslete pro ně přání do nového roku a pošlete jim ho poštou.

  1. Na pracovní stůl vašich kolegů

Je zbytečné pracně se shánět po adresách všech vašich kolegů. Přinejmenším by jim to přišlo poněkud podezřelé. Vánoční přání jim můžete dát s předstihem na jejich pracovní stůl. Připravte pro ně zajímavá přáníčka a jeden den zůstaňte v práci o něco déle. Jakmile všichni odejdou, rozdejte jim na stůl vaše vyrobená vánoční přání.

  1. K vánočnímu dárku na stuhu

Vůbec není špatný nápad přání k vánocům připevnit pomocí stužky ke každému dárku. Vánoční přání udělejte výraznější, aby ho vaši blízcí neroztrhli spolu s balicím papírem. Dnes na internetu seženete spoustu inspirace. Vánoční nebo novoroční přání můžete vytvořit třeba z tvrdého papíru a knoflíků, které na něj nalepíte a vytvoříte z nich sněhuláka nebo baňky a zbytek dokreslíte fixou.

  1. Na stopku skleniček k novoročnímu přípitku

Opravdu skvělým nápadem, jak popřát do nového roku vše nejlepší, je připevnit vyrobená novoroční přání ke stopkách skleniček na sekt pro novoroční přípitek. Poté, co si všichni připijete, se můžete ještě chvíli bavit tím, že každý přečte své originální přání.

Vlastnoručně vyrobená a originálně vymyšlená novoroční přání jsou mnohem lepší než SMSky. Vaši blízcí ocení osobní realizaci a čas, který jste výrobě věnovali.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU