Kdo dostane k narozeninám velikonoční výprask?

Kdo dostane k narozeninám velikonoční výprask?

Předchozí
Další

Co vám řekne kalendář o 16. týdnu roku? Mimo to, že vám snad připomene narozeniny vašich nejbližších, také to, že na 13. dubna připadá Velikonoční pondělí a s ním i tradice velikonočního výprasku. Kdo dostane kromě narozeninového přání a dárku také pomlázkou?

Kdo slaví narozeniny na Velikonoční pondělí?

Ženy, které se narodily 13. dubna letos kromě narozeninového přání, dárků a oslav s přáteli čeká i velikonoční výprask pomlázkou. Ze známých osobností se na něj připravuje například Marta Jandová, u které se letos narozeniny setkaly s Velikonocemi. Narozeniny slaví 13. dubna a letos jí bude už 46 let.

Naštěstí jsou velikonoční svátky svátkami pohyblivými, a proto stačí tento rok své narozeniny s výpraskem přetrpět, příští rok tohle už řešit nemusíte (příští Velikonoční pondělí připadá na 5. dubna). Své o tom ví i Miriam Landa, která své narozeniny letos oslaví také spolu s Velikonočním pondělím. Režisérka se narodila 13. 4. 1969 a letos oslaví své 51. narozeniny.

93. narozeniny tento rok na Velikonoční pondělí oslaví také česká textařka, hudební scénáristka a nadšená sportovkyně Jiřina Fikejzová, která se narodila 13. 4. v roce 1927.

Naopak s pomlázkou může na své narozeniny chodit Patrik Eliáš – známý hokejista, jehož narozeniny letos také připadnou na Velikonoční pondělí. Patrik Eliáš letos oslaví své 44. narozeniny.

Pro koho jsou určená další narozeninová přání?

Pro přečtení blahopřání k narozeninám bude mít obě ruce volné Roman Vojtek, který letos slaví narozeniny den po Velikonočním pondělí – 14. 4. 1972. Bude mít 48 let.

Emma Watson, kterou nejvíce lidí zná jako Hermionu z příběhů o Harrym Potterovi oslaví svých 30 let 15. 4. Kdyby svou narozeninovou párty spojila s Luisem Fonsi, který má narozeniny ve stejný den jako ona, zajistila by si pro svou párty i slušný hudební doprovod.

42 let bude 16. dubna nejstálejší moderátorce televize Nova Lucii Borhyové.

O den později si svá narozeninová přání přečte módní ikona Victoria Beckham, které letos bude 46 let.

Pavel Kříž, známý z filmů o básnících otevře přání k narozeninám s číslem 59 osmnáctý den v dubnu. Připojit se k němu může i Naďa Konvalinková, která ve stejný den oslaví své 69. narozeniny.

Sympatickému fešákovi – Jamesu Francovi bude 19. dubna 42 let.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU