Kdo slaví narozeniny na přelomu srpna a září?

Kdo slaví narozeniny na přelomu srpna a září?

Předchozí
Další

Přelom srpna a září nepatří mezi zrovna nejšťastnější období, hlavně tedy pro ty školou povinné. Blížící se datum 1. září jasně signalizuje, že doba nicnedělání a dlouhého vysedávání u táborových ohňů se pomalu ale jistě blíží ke konci. Ale řada lidí v této době slaví své narozeniny a dostává přání k narozeninám. Narozeninovou oslavu mohou tudíž pojmout jako rozloučení s létem. Na přelomu srpna a září jste se narodili i vy? V tom případě VŠECHNO NEJLEPŠÍ! Spolu s vámi slaví i následující známé osobnosti.

Kouzelné narozeniny Rona Weasleyho z Harryho Pottera

Roli kouzelníka Rona Weasleyho už Rupertovi nikdo neodpáře. A proč taky? Vždyť tato role vysloužila Rupertovi Grintovi nejen slávu, nýbrž i bohatství. Rupert Grint se narodil 24. srpna v roce 1988 a letos tudíž oslaví své 32. narozeniny. Zajímavé je, že zatímco ve filmech o Harrym Potterovi si zahrál nejmladšího z několika sourozenců Weasleyových, sám měl doma podobnou situaci. S tím rozdílem, že byl nejstarší z pěti dětí. Pro roli tedy ani nemusel příliš pilovat scénář.

Na přání k narozeninám pro muže bude ten samý den čekat také psychiatr Karel Nešpor. 24. 8. oslaví 68 let. Ještě dva roky tedy musí počkat na blahopřání k 70. narozeninám. Jeho specializací se staly návykové nemoci, kterým zasvětil svůj profesní život.

Slavní čtyřicátníci

Čtyři desetiletí… to je doba panečku, že? Na přání k 40. narozeninám nesmí číslovka 40 rozhodně chybět. Stejně jako ostatní kulatiny, je 40 let významným milníkem v životě každého. Čtyřicet let oslaví Lukáš Langmajer už letos 25. 8. Je to mladší bratr Jiřího Langmajera, vidět jste ho mohli například ve filmu Bobule nebo v seriálu Vinaři.

Blahopřání k 40. narozeninám dostane o den později i Macaulay Culkin, který už rozhodně nebývá sám doma.

Na konci srpna narozeniny slaví také:

  • Soňa Norisová, která se narodila 27. 8. v roce 1973 a letos tedy oslaví své 47. narozeniny.
  • Narozeniny slaví i herec Milan Kňažko, kterému v mobilu 28. srpna pípne SMS přání k 75. narozeninám.
  • 29. srpen vždy patřil Michaelovi Jacksonovi, který se narodil v roce 1958. Zemřel v roce 2009.
  • Podobně si můžeme vzpomenout i na Květu Fialovou, která své narozeniny slavila vždy v první školní den, tedy 1. září. Legendární herečka se narodila v roce 1929 a zemřela v roce 2017.

Na narozeniny se nezapomíná ani v Hollywoodu…

Zatímco loni – 31. 8. si Richard Gere četl přání k 70. narozeninám, letos si místo nuly dosadí jedničku. Richard Gere letos oslaví 71. narozeniny. Napříč vysokému věku má pořád své charisma, že?

Oslavu si užije i herečka Salma Hayek. 2. září oslaví 54 let. Věděli jste, že do hollywoodského světa ji dostal snímek Desperado? Podobnou slávu vynesl i Antoniu Banderasovi, který si v něm zahrál po jejím boku.

Narozeninová přání zamíří i k těmto celebritám:

  • Pavel Nedvěd oslaví 48 let 30. srpna.
  • Charlie Sheen otevře přání k 55. narozeninám 3. září.
  • Ještě rok chybí Beyoncé k tomu, aby otevřela přání ke 40. narozeninám. Letos – 4. září, jí je 39 let.
  • Igor Timko oslaví své 42. narozeniny 5. září.
  • Haně Zagorové bude 6. září 74 let a už se může těšit na krásná narozeninová přání pro ženy.

Ať už k narozeninám chcete napsat Beyoncé nebo jinému vašemu známému, můžete u nás na stránce Přáníčkovnice.cz vybrat originální a vtipné přání k narozeninám, které rovnou z našeho webu zkopírujete do textového pole zprávy ve vašem mobilu.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU