Kdo slaví narozeniny první týden nového roku?

Kdo slaví narozeniny první týden nového roku?

Předchozí
Další

Zatímco jedna oslava (ta silvestrovská) skončí, hned na ni navazuje několik dalších. I první dny nového roku jsou pro někoho dny narozeninové. Vy si poznačte do kalendáře narozeniny svých blízkých a my vám prozradíme, koho ze slavných osobností také po novém roce nepřestane bolet hlava. Hned potom, jak dočtete tento článek, si na naší Přáničkovnici můžete vyhlédnout přání k narozeninám.

Komu se zachtělo na svět v Novém roce?

Zatímco někde praskaly petardy a lítaly špunty vzduchem, jinde se rodil nový život. Datum se dvěma jedničkami na začátku je bezesporu velmi výjimečné.

Od 1. 1. roku 1888 začal blahopřání k narozeninám přijímat i český spisovatel, novinář, zpěvák a textař Eduard Bass.

V den 1. 1. 1973 se narodil také známý český herec Martin Preiss, syn herců Viktora Preisse a Jany Preissové. Jednu dobu nás provázel oblíbenou soutěží „Chcete být milionářem?”, pamatujete?

Prvního ledna narozeniny slaví také Kateřina Zemanová, dcera současného prezidenta České republiky Miloše Zemana. Narodila se v roce 1994.

Jaké další osobnosti v prvním týdnu nového roku sfoukávají svíčku na dortu?

Přání k narozeninám však mějte připravené i pro další dny prvního týdne nového roku.

Hned 2. 1. bouchá šampaňské motocyklový závodník MotoGP Karel Abraham, který se narodil v roce 1990. S dortem s 35 svíčkami se k němu připojí krásná moderátorka televizních zpráv Renata Czadernová. Narozeninová přání si rádi přečtou i herec Igor Chmela (známý například z pořadu Partička) nebo Tomáš Řepka.

Novoroční oslavy narozenin si nenechá ujít ani Patrik Vrbovský (Rytmus), který slaví narozeniny 3. ledna. Ve stejný den nejspíš alespoň SMS přání k narozeninám dostane i známá režisérka, scénáristka, překladatelka a muzikantka Alice Nellis.

První lednový víkend slaví narozeniny také zpěvačka Anna K. (4. 1. 1966) a s ní i americký herec, režisér a scénárista Bradley Cooper (narozený 5. 1. 1975).

To se nám to sešla krásná společnost, viďte. No tak se neostýchejte a své narozeniny přijďte na Přáničkovnici oslavit také!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU