Také slavné osobnosti touží po přání k svátku nebo k narozeninám

Také slavné osobnosti touží po přání k svátku nebo k narozeninám

Předchozí
Další

 

Procítěné přání k svátku nebo přání k narozeninám si zaslouží i celebrity. Nejen ty naše, nýbrž z celého světa. Co dříve možné nebylo, v době sociálních sítí možné je. Proto už dnes není problém popřát prostřednictvím sociální sítě svému oblíbenému herci, herečce, vědci či youtuberovi. A protože pamatovat si termíny svátků a narozenin vašich blízkých je samo o sobě velkým oříškem, narozeniny a svátky slavných osobností vám připomeneme my, skrze Přáníčkovnici!

Blahopřání k narozeninám pro vašeho filmového hrdinu

Jak to bude probíhat? Vždy s předstihem se na PŘÁNIČKOVNICI dozvíte, kdo má svátek, nebo slaví narozeniny v týdnu, který vás čeká. I díky tomu si pro dotyčné můžete připravit hezké přání k narozeninám. Pokud osobně přát slavným osobnostem nehodláte, nevadí. Už zjištění, kdo slaví narozeniny ve stejný den jako vy je velmi zajímavé. Třeba vám prozradíme věci, které jste dosud netušili. Třeba takovou novinku, že váš narozeninový den je shodný se dnem narození slavného terminátora v podání Arnolda Schwarzeneggra. Nebo že svíčky na dortu sfoukával ve stejný den jako vy i Albert Einstein.

Díky přáničkovnici si můžete také připomenout, která ze známých osobností slaví svátek stejně jako vy.

Přáníčkovnice uspořádá narozeninové oslavy pro VIP společnost

Každý týden tedy na PŘÁNIČKOVNICI očekávejte soukromou VIP narozeninovou oslavu s opravdu nevídaným složením. Nad jedním narozeninovým přáním a k jednomu dortu u nás zasedne mix známých osobností, které se za svůj profesní život třeba ještě nepotkaly. Chybět na oslavě samozřejmě nemůžete ani vy. Tak určitě přijďte, bude to stát za to!

Mimochodem, když budete vědět, kdo slaví narozeniny stejně jako vaši blízcí, můžete jeho jméno (pokud je opravdu slavné) zakomponovat do vlastního vymyšleného přání k narozeninám.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU