Kdo ze slavných osobností slaví narozeniny v létě?

Kdo ze slavných osobností slaví narozeniny v létě?

Předchozí
Další

Léto je ideální čas pro slavení narozenin. Proč? Oslava se může odehrát pod širým nebem. To s sebou nese hned několik výhod. Nemusíte si dělat starosti, kde všechny usadíte, protože deky na trávě to jistí. Starosti nemusíte mít ani co se přespání týče. Když už bude příliš pozdě na to jít domů a tak akorát na to jít spát, jednoduše si ustelete pod širým nebem. Máte tu výhodu, že jste se narodili v létě? S vámi i řada slavných osobností! Každému pak kromě oslav bude chodit i přání k narozeninám podle věku.

Narozeniny filmových hvězd

Kromě rodiny a přátel dostávají herci narozeninová přání i od svých fanoušků, jejichž přízeň si získali díky svým filmovým rolím. Tereza Ramba, dříve Voříšková, oslaví své 31. narozeniny 29. června. Naposledy jste ji mohli vidět například ve filmu Vlastníci.

Narozeniny slaví i oblíbený herec Ivan Trojan. 30. června oslaví 56 let, na přání k 60. narozeninám si tedy bude muset ještě počkat. Věděli jste o něm, že jeho prvotní vášní byl basketbal? Ještě štěstí, že se nakonec rozhodl pro herectví, viďte. Jen si představte o kolik bezvadných filmů bychom kvůli basketbalu přišli.

Z hereckého světa narozeniny slaví i:

  • Pamela Anderson – 1. 7. dostane přání k narozeninám pro ženy ke svým 53. narozeninám.
  • Lindsay Lohan bude čelit gratulacím k 34. narozeninám o den později – 2. července.
  • Ještě dva roky si Tom Cruise počká na blahopřání k 60. narozeninám. Letos, 3. července, mu bude 58 let.
  • Tomu Hanksovi bude 9. července 64 let.
  • Sylvester Stallone oslaví své 74. narozeniny 6. července. Na kulatější přání k 75. narozeninám bude muset ještě rok posečkat. Věděli jste, že jeho matka byla zápasnice a milovala bojové sporty? Tím se dá nejspíš vysvětlit autenticita v jeho rolích.

Narozeniny v červenci slaví i Vladimír Polívka nebo Vladivojna La Chia

Pátého července své 31. narozeniny oslaví i herec Vladimír Polívka, který se může těšit na spousty přání k narozeninám pro muže. Věděli jste, že ho má herec Boleslav Polívka s česko-francouzskou herečkou Chantal Poullain?

Když zazní jméno Vladivojna La Chia, jen málokterý člověk (který tuto osobnost nezná) si představí, že patří téměř čtyřicetileté ženě původem z Ostravy. Vladivojna La Chia je umělkyně mnoha tváří. Jméno má po otci, příjmení po předcích své matky. Zpívá, skládá hudbu, maluje a 3. července oslaví své 37. narozeniny.

V červenci narozeniny slaví i:

  • Jiří Macháček – 6. července dostane narozeninové přání ke svým 54. narozeninám.
  • Anna Kurnikovova oslaví své 39. narozeniny 7. července.
  • Hranici šedesátky letos překročí i Petr Kotvald, kterému 8. července bude 61. let.
  • Narozeninová přání k 40. narozeninám si letos otevře Jessica Simpson. Slavit bude už 10. července.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU