Kdo ze známých osobností stihne oslavit narozeniny ještě dřív, než začne shánět dárky pod stromeček?

Kdo ze známých osobností stihne oslavit narozeniny ještě dřív, než začne shánět dárky pod stromeček?

Předchozí
Další

Ještě celkem v poklidu si narozeniny užijí ti, kteří je slaví na konci listopadu. Konec listopadu rozhodně ještě není hektickým prosincem, kdy je potřeba sehnat dárky a připravit Vánoce. V druhé polovině listopadu narozeniny slaví pěkná řádka známých osobností.

Petře Janů bude brzy 70 let

Narozeninové přání pro ženy bude očekávat zpěvačka Petra Janů. Letos 19. listopadu jí bude 68 let. Už jen dva roky jí zbývají k tomu, aby jí v mobilu píplo SMS přání k 70. narozeninám.

K pěvecky laděným narozeninám se může v listopadu přidat i mladá slovenská zpěvačka Mária Čírová, která 20. listopadu oslaví své 32. narozeniny. Věkem blízko jí je Miley Cyrus, která 23. listopadu bude číst přání k 28. narozeninám.

Pozadu v oslavách narozenin nebude ani zpěvačka a herečka Petra Černocká. 24. listopadu oslaví 71. narozeniny. Věděli jste, že je to sestřenice Vlastimila Brodského?

Co by to bylo za narozeninovou oslavu, kdyby na ní chyběly hity Tiny Turner? Ostatně 26. listopadu si tato celosvětově známá zpěvačka může zazpívat na své vlastní narozeninové párty, na které oslaví své 81. narozeniny. To je číslo, panečku! Věděli jste, že je Tina Turner díky svým předkům z jedné čtvrtiny Indiánka? A že její nohy patří k nejkrásnějším na světě?

Ženskou partu může alespoň trošku rozseknout zpěvák Miroslav Šmajda. Tomu můžete blahopřání k narozeninám poslat 27. listopadu. Bude mít 32 let. Pamatovat si ho můžete z pěvecké soutěže Superstar.

Narozeniny slaví i herečky

Ani svět filmu a divadelních prken o oslavy narozenin nepřijde.

Rachel McAdams, kterou můžete znát z romantického filmu Zápisník jedné lásky, bude 17. listopadu 42 let.

Přání k 50. narozeninám si Owen Wilson přečetl už před dvěma roky. Letos 18. listopadu mu bude už 52 let.

Meg Ryan můžete k 59. narozeninám popřát 19. listopadu. Ještě rok jí chybí k tomu, aby dostala blahopřání k 60. narozeninám pro ženy.

– Narozeniny slaví i slovenská herečka Zuzana Kanócz. 21. listopadu jí bude 41 let.

– Na přání k 40. narozeninám si Scarlett Johanson bude muset počkat. Letos 22. listopadu oslaví teprve 36 let.

– 57 svíček na dortu bude 24. listopadu sfoukávat Magdalena Reifová. Znát ji můžete z pořadu pro děti Kouzelná školka.

– Blahopřání k narozeninám dostane i uznávaná režisérka Agnieszka Holland, 28. listopadu jí bude 72 let. Nedávno byla u zrodu snímku Šarlatán s Ivanem Trojanem v hlavní roli.

Narozeninové přání k 75. narozeninám pro Hanu Maciuchovou

Krásná přání k 75. narozeninám 29. listopadu dostane oblíbená česká herečka Hana Maciuchová, která pochází ze Šternberku. Pamatujete na její ztvárnění Anči v Krkonošských pohádkách? Točit se začaly v roce 1974.

Všem zmíněným přejeme krásné narozeniny!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU