Manuál na silvestrovská přání

Manuál na silvestrovská přání

Předchozí
Další

Silvestrovské přání se od toho vánočního přání v mnohém liší. Rozdílná je nejen doba, kdy se přání odesílá, ale také text silvestrovského přání. Představte si, že rozdílná je i šance na jeho doručení. Jakým rizikům čelí silvestrovská přání a jak zajistit, aby byla odeslána a doručena včas?

Jakým rizikům čelí novoroční přání?

Pokud přející řádky k novému roku nezahrnete do přání k Vánocům, nezbývá nic jiného, než do nového roku popřát znovu. Novoroční přání se nejčastěji odesílá na Silvestra. A tady je ten kámen úrazu. Hned celá řada okolností totiž může způsobit, že silvestrovské přání ke svému adresátovi nedorazí. Může za to bujará zábava, kvůli které na novoroční přání zapomenete. Viníkem bývá i vysoký obsah alkoholu v krvi, který způsobí, že přání buď vůbec neodešlete, nebo z vašeho telefonu odejde jen z půlky rozepsané. Příčin je však mnohem více. Vy se s nimi můžete poprat. Níže vám přinášíme tipy, jak na to.

Manuál, který zařídí, že silvestrovské přání najde svého adresáta

  1. Text silvestrovského přání si připravte s předstihem. Věřte, že v době mazání silvestrovských jednohubek nebudete mít čas originální text pro silvestrovské přání vyhledávat.
  2. Text, který vyhledáte například na naší stránce pranickovnice.cz, si rovnou do telefonu zkopírujte či přepište a upravte tak, aby už byl připravený rovnou k odeslání.
  3. Není na co čekat. Nejvhodnější doba pro zaslání silvestrovského přání neexistuje, a proto jej odešlete hned, jak to bude možné. Je zbytečné čekat na dobu, až na přání úplně zapomenete.
  4. Někomu by se mohla jako ideální doba zdát půlnoc, respektive pár minut před půlnocí. Má to něco do sebe, to uznáváme. Ale ruku na srdce. Vážně si myslíte, že vám okolnosti budou přát a budete mít na to myšlenky?
  5. Vsaďte na originalitu. Poslední den v roce si ji zaslouží. Nemusíte být básník tělem a duší, abyste dohromady sami „splácali” vlastní rýmy. Koneckonců odeslat vlastní rým jen tak nezapomenete.
  6. Držte se jednoduchosti. Telefonní síť bude na Silvestra příliš přetížena na to, abyste svým známým poslali dlouhou SMSku. Čtyři rýmované řádky budou zcela dostačující.
  7. A co když silvestrovské přání na Silvestra přece jen neodešlete? Nevadí. Máte dost času odeslat ho ještě na Nový rok. Kvůli léčení se s kocovinou doporučujeme nelámat si nad novoročním přáním hlavu a použít nějaké z naší Přáničkovnice.

Tak Šťastný Nový rok!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU