Myslíte si, že známé osobnosti umí svou narozeninovou párty lépe rozjet?

Myslíte si, že známé osobnosti umí svou narozeninovou párty lépe rozjet?

Předchozí
Další

Narozeniny jsou tady pro každého a nevyhnou se jim ani slavné a známé osobnosti. Je téměř nutnost si v den svých narozenin alespoň připít na své zdraví. Blahopřání k narozeninám jistě také přijde vhod. A co dárky? Narozeninová oslava? To samozřejmě také! A když už jsme u toho, myslíte, že známé osobnosti umí svou narozeninovou párty lépe rozjet?

Kdy slavili narozeniny Wolfgang Amadeus Mozart nebo Adina Mandlová?

Jak slavil své narozeniny Wolfgang Amadeus Mozart, který se narodil 27. 1. 1756, můžeme jen hádat. Nejspíš ale nebudeme daleko od pravdy, když plácneme, že je nejspíš oslavil nově složenou skladbou. Mozart se narodil do hudební rodiny, a proto mu hudba byla předurčena. Jeho otec z něj vypiloval úchvatného umělce a Mozart se celý svůj život mohl živit hudbou. Zemřel bohužel už ve 35. letech – 5. prosince 1791.

Adina Mandlová by letos 28. 1. oslavila své 110 narozeniny. O vroucná přání k narozeninám jistě neměla tato krásná herečka nouzi. Vždyť během své nejzářivější herecké kariéry točila až 11 filmů ročně. Adina Mandlová je známá svými vztahy s muži, několikrát se také provdala. V období 2. světové války se však pro mnohé stala trnem v oku a o pořádnou filmovou roli už téměř nezavadila. Žila mimo jiné v Anglii, ve Švýcarsku nebo na Maltě. Zemřela v Čechách v roce 1991.

Narozeninové přání pro Alana Aldu, Shakiru nebo Timberlakea

Že herectví a zpěv vynáší slušné peníze, o tom žádná. Možná právě i kvůli vysokým honorářům a ziskům z desek se mohou herci na své narozeninové oslavě pořádně rozšoupnout. Také znají své kolegy z branže, a proto není žádnou výjimkou, že bude mít Shakira na své oslavě další známé zpěváky a zpěvačky. Z tohoto hlediska můžeme říct, že ano. Slavné, známé a především bohaté osobnosti umí svou narozeninovou párty lépe rozjet.

Ovšem většina z nich jsou jenom lidé, kteří musí na své kariéře úspěšného zpěváka/zpěvačky nebo herce tvrdě makat. Proto se třeba nezastaví ani v den svých narozenin. Stráví jej tedy úplně stejně jako „obyčejní smrtelníci” prací.

Věděli jste, že 27. leden patří po narozeninové stránce také herci Alanu Aldovi? Znát ho můžete především jako chirurga Benjamina Franklina Pierce v seriálu M*A*S*H. Narodil se v roce 1936 a letos oslaví své 84. narozeniny.

V 5. týdnu roku se s narozeninami slavných osobností roztrhl pytel. Narozeninová přání si přečte i zpěvák Phil Collins, který se narodil 30. 1. 1951.

Dne 31. 1. pípne SMS narozeninové přání i v mobilu Justina Timberlakea. Narodil se v roce 1981 a letos oslaví své 39. narozeniny.

O den později oslaví narozeniny i jeho kolega z hudební branže Harry Styles. Harry se narodil 1. 2. 1994.

Dne 2. 2. si své narozeninové přání přečte i Shakira, která se kromě zpěvu věnuje i produkci a textařině. Letos oslaví své 43. narozeniny.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU