Narodili jste se na apríla? Kromě narozenin si naplno užijte i tento bláznivý den!

Narodili jste se na apríla? Kromě narozenin si naplno užijte i tento bláznivý den!

Předchozí
Další

Narozeniny jsou velkou událostí, a proto by se v den svých narozenin měli všichni nechat hýčkat péčí, pozorností, přáním k narozeninám a dary od svých blízkých, nebo se podobně rozmazlit sami. Někdy se narozeniny v jeden den sejdou s další zajímavou událostí, která buď také vyžaduje oslavu, nebo alespoň minimální pozornost. Tou událostí mohou být Vánoce, Velikonoční pondělí nebo třeba Silvestr. Pro 14. týden roku je kromě narozenin všech, kteří je v tomto týdnu slaví aktuální i apríl! Kdo slaví narozeniny na apríla?

Prvního dubna je apríl, komu je potřeba poslat narozeninové přání?

Pokud slavíte své narozeniny na apríla, můžete se kromě blahopřání k narozeninám dočkat i vyvedeného aprílového vtípku. Vzhledem k tomu, že vašim nejbližším budete ten den tak zvaně na ráně, rozhodně bychom se nedivili, kdyby většina aprílových vtípků mířila na vás, třeba v nějaké souvislosti s vašimi narozeninami. Jen klid, rozhodně si to neberte osobně. Apríl je tady již nějaký ten pátek a baví i okolní státy, ne jen Česko. Na nic nečekejte a také nějaký aprílový vtípek vymyslete. Kdo ze známých osobností slaví narozeniny spolu s vámi v den, kdy je apríl? Je to například:

  • Susan Boyle – narodila se 1. 4. 1961 a letos oslaví 59 let, znát ji můžete z americké soutěže, kterou díky zpěvu vyhrála, do té doby zpívala prý jen v kostelech.
  • Své 91. narozeniny oslaví i český spisovatel, překladatel a dramatik Milan Kundera.
  • 57. let bude na apríla i novináři Tomáši Etzlerovi, který je známý svým působením v Číně jako zpravodaj pro Českou televizi. Je to bratr herce Miroslava Etzlera.

14. týden roku není jenom o aprílu, kdo ještě slaví narozeniny?

Zatímco 2. dubna už bude po aprílu, aprílové počasí může přetrvávat. To však vůbec nepřekáží četným oslavám narozenin, které se v této roční době z větší části konají někde v teple a pod střechou. Kdo, kromě vás slaví narozeniny? Ze známých osobností je to například zpěvačka Céline Dion, která, ač na to nevypadá, oslaví 30. března své 52. narozeniny. V ten samý den oslaví narozeniny i zpěvačka, pianistka a písničkářka Norah Jones, které letos bude 41. let.

  • Slovenská herečka Alžbeta Stanková dostane blahopřání ke svým 41. narozeninám 31. 3. Znát ji můžete například z filmu Rebelové.
  • Komik Eddie Murphy má narozeniny 3. dubna. Narodil se v roce 1961 a letos mu tak bude už 59 let.
  • Alec Baldwin dostane přání k narozeninám s číslovkou 62 také 3. dubna.
  • 4. dubna narozeniny slaví Robert Downey Jr.,
  • 5. 4. 1978 se narodil český herec Miroslav Šimůnek.

Všem vám přejeme všechno nejlepší k narozeninám!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU