Narozeninová oslava coby překvapení jako z filmu?

Narozeninová oslava coby překvapení jako z filmu?

Předchozí
Další

Dnes má narozeniny, jenže…! Okolí oslavence jakoby to vůbec netušilo. Hned potom, co v očekávání vyleze z postele se všichni chovají „normálně”. Spěchají a jemu coby oslavenci, který by si zasloužil minimálně snídani, nevěnují takřka žádnou pozornost! Na mobilu ani jedno SMS přání k narozeninám, žádné osobní blahopřání. Že by na jeho/její narozeniny vážně zapomněli i ti nejbližší přátelé a rodinní příslušníci? A pak, v závěru dne, když už si na situaci přivykl/a… „PŘEKVAPENÍÍÍÍ!!!”, křičí všichni, foukají do narozeninových foukaček a v ruce drží dárky a narozeninový dort… tak nakonec nezapomněli, nýbrž chystali tohle překvapení… Také vám tohle připomíná spíše scénu z filmu než-li realitu? Zažili jste někdy podobnou situaci o vašich narozeninách? Připravili jste kromě narozeninového přání něco takového pro vaše nejbližší?

Realita narozenin je většinou jiná

Netvrdíme, že se výše popsaná scéna nemůže běžně v životě stávat. Klidně může. Určitě nám ale dáte za pravdu, že je to běžnější u malých dětí než u dospělých. Dospělí si zpravidla musí zařídit svou narozeninovou oslavu sami nebo s pomocí svých nejbližších. Na druhou stranu už samotná příprava a realizace tohoto druhu překvapení může být vedle narozeninového přání i vhodným dárkem k narozeninám. Nevíte co oslavenci dát? Tušíte, že svou oslavu narozenin oddaluje hlavně kvůli časovému presu? No tak se s přáteli a rodinou domluvte, každý připravte tác s jednohubkami a na narozeniny se sami pozvěte. Abyste zachovali moment překvapení, oslavenci o tomto neříkejte. Jen pokud možno zjistěte, jestli bude doma a zda nemá žádný lepší program.

Víte jaké známé osobnosti slaví narozeniny ve 13. týdnu roku?

Možná v tomto týdnu slavíte narozeniny i vy a za Přáničkovnici vám přejeme všechno nejlepší! Spolu s vámi slaví i řada známých osobností. Může být velice zajímavým zjištěním, že jste se narodili ve stejný den, jako třeba herečka Jitka Schneiderová – tedy 23. března (v roce 1973). 23. března si narozeninové přání přečte i Adrian Jastraban, kterému sudičky v den narození (v roce 1969) nadělily i talent pro herectví. Znát ho můžete ze seriálu Ulice coby Pavla Lišku. Jako doma je i na divadelních prknech, kde ztvárnil řadu významných rolí.

23. března narozeniny slaví i Ester Ledecká, narozená v roce 1995.

24. března si narozeninové přání přečte Anna Polívková, letos jí bude 41 let. Ve stejný den narozeniny slaví i Milan Peroutka ml., kterému letos bude 30. Přídavek „mladší” ve jméně má proto, aby si jej lidé nepletli s jeho otcem bubeníkem Milanem Peroutkou.

  • Dne 25. března narozeniny ve velkém stylu oslaví Elton John (bude mít 73 let).
  • Březnový den s číslem 26 se nese ve stylu narozenin herečky Keiry Knightley, která se narodila v roce 1985.
  • Známá právnička a advokátka Renata Vesecká oslaví své narozeniny 27. března (narodila se v roce 1960).
  • Lady Gaga bude mít plnou schránku přání k narozeninám 28. 3. (bude mít 34 let).
  • Spolu s ní by mohl narozeniny oslavit i Zdeněk Svěrák, který se narodil ve stejný den, akorát už v roce 1936 (oslaví své 84. narozeniny).
  • Známý filmový hrdina Terence Hill sfoukne na dortu svých 81 svíček 29. března.

A co vy? Máte narozeniny? Za Přáničkovnici vám přejeme všechno nejlepší!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU