Nejlepší dárek k svátku je originální přání

Nejlepší dárek k svátku je originální přání

Předchozí
Další

Možnost popřát svým blízkým, známým a kolegům k jejich svátku se nám naskytne mnohem častěji, než jim přát k narozeninám. Mnoho lidí svátek hrotí a marně si láme hlavu nad tím, co dotyčnému koupí za dárek. Podle nás je nejlepší dárek k svátku originální přání.

Proč nezanedbávat přání k svátku?

Jména v kalendáři nebo v internetovém prohlížeči na nás přímo křičí „popřej ji, popřej mu!”. Přání k svátku podle jmen na dnešek a zítřek naleznete také na naší úvodní stránce pranickovnice.cz. Většinou to nebude jen jeden člověk, komu budete přát, budete-li chtít. Takových Martinů můžete znát i deset. Stejně jako dívek a žen se jménem Denisa. Přání k svátku je to minimální a přitom i maximální, co můžete pro dotyčného s konkrétním jménem udělat, abyste jej potěšili. Proč přání k svátku nezanedbávat?

  • přání k svátku zvedne dotyčnému náladu,
  • potěší jej váš zájem o jeho osobu,
  • je mnohem vyšší šance, že vám dotyčný k vašemu svátku taky příště popřeje,
  • originální přáníčko umí navázat bližší kontakt, popřejete k svátku a rázem můžete s dotyčným jít na kafe,
  • sms přání k svátku upevní vaše přátelství.

Jak doručit přání k svátku?

Nejsnadnějším způsobem, jak popřát k svátku je SMSka. Podle toho, zda se jedná o přání k svátku pro ženy nebo přání pro muže či děti, můžete poslat nejen text, nýbrž i obrázek. Přání k svátku však můžete doručit i poštou (méně častý způsob), nejlepší však bude doručit jej osobně. Nezdá se vám, že v online světě trávíme až příliš času?

Tipy a rady pro přání k svátku

Pokud nechcete na nikoho s přáním k svátku zapomenout, vždy v neděli se podívejte na jména dopředu a nastavte si v mobilním telefonu upomínku. Jakmile se dozvíte, že někdo slaví svátek, přání neodkládejte, protože na to můžete zapomenout. Přát někomu ke svátku, který měl včera, už není ono. Když už začnete přání odesílat, zkuste na nikoho nezapomenout. Především v práci se může stát, že můžete přát kolegovi Karlovi a na Karla z vedlejšího oddělení, který s vámi sedí na obědě, můžete zapomenout.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU