Také rádi spojujete oslavu vašich narozenin s dalším oslavencem?

Také rádi spojujete oslavu vašich narozenin s dalším oslavencem?

Předchozí
Další

Není výjimkou, když lidé, kteří mají narozeniny nedaleko od sebe, spojí své síly a narozeninovou oslavu uspořádají dohromady. Že by chtěli na své oslavě ušetřit? Vůbec ne! Nevíme, jak vy, ale my v tom rozhodně vidíme jen samé výhody. Pokud se nepleteme ve výpočtech, čím více oslavenců, tím více gratulantů. Čím více gratulantů, tím více dárků a přání k narozeninám, více jídla a pití, více lidí, více humoru a zábavy. Kdyby se pro společnou oslavu rozhodly i známé osobnosti, které se narodily v 10. týdnu roku, mohlo by vzniknout následující seskupení.

Kdo dorazí na hromadnou narozeninovou párty?

Hromadnou narozeninovou oslavu by mohl zorganizovat zpěvák Jon Bon Jovi, který už  druhý den v březnu oslaví své 58. narozeniny. Na svůj věk vypadá stále dobře, tak proč to neoslavit ve velkém stylu? Ve stejný den dostane přání k narozeninám také modelka a moderátorka Inna Puhajková, která je původem z Ukrajiny a pokud by na narozeninovou párty dorazila, rozzářila by ji svým půvabem.

Kdo by na svých narozeninách nechtěl mít Petra Martináka? Mimochodem už 3. 3. může být sám Martin bavičem na své vlastní oslavě. Potom, co sfoukne svých 45 svíček na dortu a přečte svá narozeninová přání, může se chopit svého řemesla. Petr Martinák je profesionálním bavičem a jak je známo – smích prodlužuje život. Co z toho vyplývá? Minimálně to, že si Petr užije ještě mnoho podobných narozeninových oslav!

A to rozhodně není všechno. Ke společné narozeninové párty v 10. týdnu roku se určitě přidá herec Lukáš Příkazký nebo modelka Eva Mendes, která slaví narozeniny stejně jako on – 5. března.

Kdo narozeninovou oslavu prošvihne a také blahopřání k narozeninám už si bohužel nepřečte je Jiří Schelinger, známý svou písní „Holubí dům”. Narodil se 6. 3. 1951 a zemřel tragicky sebevraždou 13. 4. 1981. Dnes by oslavil své 69. narozeniny.

Kdo ale na párty dorazí živá, zdravá a plná elánu je famózní herečka Eva Holubová, která 7. března oslaví své 61. narozeniny. Poslední den v 10. týdnu patří zpěvačce a herečce Lucii Vondráčkové, která 8. března oslaví krásné kulaté 40. narozeniny.

Ať už se rozhodnete vaše narozeniny spojit s dalším oslavencem, nebo si je necháte sami pro sebe, za Přáničkovnici vám přejeme všechno nejlepší! Jo a kromě blahopřání k narozeninám nezapomeňte 8. března popřát všem ženám k Mezinárodnímu dni žen!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU