Tipy k oslavě narozenin a dvoje narozeniny královny Alžběty II

Tipy k oslavě narozenin a dvoje narozeniny královny Alžběty II

Předchozí
Další

Slavíte narozeniny v 17. týdnu v roce? To už je doba, kdy některé akce lze uspořádat i venku. Tak toho využijte a pozvěte své známé třeba na grilovačku! Své narozeniny oslavíte jen jednou za rok, tak ať to stojí za to. Nebo si nejste ohledně narozenin jistí? Nevíte, co dát na stůl? Limitují vás upjatí sousedé? Přemýšlíte nad nejrychlejším dárkem k narozeninám? Máme několik tipů jak pro oslavence, tak pro ty, kteří jdou oslavenci potřást rukou. A samozřejmě jsme zjistili, kdo ze známých osobností v 17. týdnu roku narozeniny slaví spolu s vámi!

Tipy k narozeninám k nezaplacení

  1. Nechcete si kvůli oslavě narozenin doma dělat nepořádek? Oslavte vaše narozeniny v oblíbené hospůdce. Stačí si zamluvit stůl a něco na něj. Nebo narozeniny spojte s někým, kdo taky slaví a přítomnost oslavenců u něj doma mu nevadí.
  2. Bojíte se, co na hluk z párty řeknou vaši sousedé? No tak je pozvěte taky. Čím více sousedů pozvete, tím více hluku můžete spáchat.
  3. O narozeninách vašich přátel jste se dozvěděli na poslední chvíli a jen s přáním k narozeninám si nevystačíte? Zajděte pro víno, sundejte z něj etiketu a přání k narozeninám a další věnování napište nesmývatelnou fixou přímo na láhev. Podobný svůj výtvor můžete udělat také s bonboniérou, která už existuje.
  4. Nevíte, jaké přání k narozeninám pro vaše nejbližší? Naše Přáničkovnice vás inspiruje. A nebo přání vymyslete sami pomocí stránek, které vám pomohou s hledáním rýmů!
  5. Oslavenec není na sladké, přesto si myslíte, že by dort mohl chybět? Upečte mu dort ve slané verzi, s vínem si na něm pochutnají všichni.

Královské narozeniny Alžběty II. a dalších známých osobností

Anglickou královnu Alžbětu II. narozeninové přípravy určitě netrápí, má na to své lidi. Přání k narozeninám dostává od celého svého království. Narozeniny slaví 21. dubna. Narodila se v roce 1926 a letos to budou její 94. narozeniny. Ty však, stejně jako minulá léta oslaví i podruhé. Proč? Může za to dlouholetá královská tradice, která králům umožňuje přeložit veřejnou oslavu svých narozenin na den, kdy je lepší počasí. Královniny narozeniny se proto nejspíš budou konat zase v červnu, kdy je počasí mnohem stálejší.

Snad jen jedny narozeniny oslaví 20. dubna i herec Filip Tomsa, kterému letos bude 36 let. Narozeninové přání si ráda přečte i Carmen Electra, americká zpěvačka, herečka a modelka, která letos oslaví 48 let, ale tento věk na ní není rozhodně vidět.

22. dubna pípne SMS přání k narozeninám i české herečce Janě Strykové, která letos oslaví 41. narozeniny. Ve stejný den bouchne šampaňské i sympatický herec Jack Nicholson, který se narodil v roce 1937 a letos už dosáhne na 83 let.

Ať už jedny, nebo vícery narozeniny oslaví i Nicole Vaidišová a to 23. dubna. Přání k narozeninám bude o den později očekávat herečka a zpěvačka Barbra Streisand. V ten stejný den k narozeninovému dortu možná zasedne i Kelly Clarkson, které bude 38 let.

Narozeniny snad ještě v dubnu stihnou oslavit i herečky Šárka Vaculíková (narozená 25. 4. 1987) a Klára Issová (narozená 26. 4. 1979).

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Nevkládejte prosím odkazy, jinak se váš komentář zobrazí až po našem schválení.

Rolovat nahoru
Přáníčkovnice
MENU